رفتن به مطلب

مشکل به هم ریختن قالب انجمن برای کاربرانی که از وردپرس منتقل کردم

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من فقط کاربران وردپرس را با برنامه converter به IPB منتقل کردم.ظاهراً همه چیز بدون مشکل انجام شد و کاربران به سایت اضافه شدند.اما مشکلی که دارم اینه که وقتی یکی از این کاربران انتقالی وارد حساب کاربری خودش میشه قالب به هم میریزه و حتی راست به چپ بودن قالب به مشکل برمیخوره.ولی همین کاربر اگر از حساب کاربری خودش خارج بشه محیط انجمن را بدون مشکل مشاهده خواهد کرد.

من کاربر جدیدی را در سایت انجمن ثبت‌نام کردم، بدون مشکل قالب برای این کاربر نمایش داده می‌شود ولی برای کاربران انتقالی اینطور نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور این مشکل را حل کنم.

ببخشید سؤالاتم زیاد شد، ولی طبق قوانین سایت عمل کردم و هر موضوع را در یک تاپیک مطرح کرده‌ام.به هر حال شرمنده‌ام و از این که برای آدم کم خردی مانند من وقت میگذارید بسیار سپاسگزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در در 1395/07/30, 22:44:55، ankidroid گفته است :

من فقط کاربران وردپرس را با برنامه converter به IPB منتقل کردم.ظاهراً همه چیز بدون مشکل انجام شد و کاربران به سایت اضافه شدند.اما مشکلی که دارم اینه که وقتی یکی از این کاربران انتقالی وارد حساب کاربری خودش میشه قالب به هم میریزه و حتی راست به چپ بودن قالب به مشکل برمیخوره.ولی همین کاربر اگر از حساب کاربری خودش خارج بشه محیط انجمن را بدون مشکل مشاهده خواهد کرد.

از قسمت مدیریت زبان بخش swap language استفاده کنید تا زبان ها برای همه به فارسی تغییر کنه.

برای بهم ریختگی نیاز به درج تصویر هست که بشه تشخیص داد.

موفق باشید

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

برای بهم ریختگی نیاز به درج تصویر هست که بشه تشخیص داد.

موفق باشید

سلام.منظورم از به هم ریختگی تصویر زیر است.منو باید سمت راست باشه.نوار جستجو باید سمت چپ باشه و همچنین سایدبار هم باید سمت چپ باشه.ولی به هم ریختگی را ملاحظه میفرمایید.این مورد فقط برای کاربرانی رخ داده که من از وردپرس منتقل کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور برطرفش کنم.اولین عکس به همریختگی را نمایش میده و عکس دوم شکل صحیح ظاهر سایت را نمایش میده.

سپاس

Shot_020.png

12.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این کار رو انجام بدید تمومه.

در 18 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

از قسمت مدیریت زبان بخش swap language استفاده کنید تا زبان ها برای همه به فارسی تغییر کنه.

لینک ارسال

سلام.امتحان کردم با این گزینه نشد.کش هم خالی کردم ولی بازم نشد.گزینه اولی را باید انگلیسی انتخاب کنم و دومی را فارسی درسته؟؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 22 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

گزینه اولی را باید انگلیسی انتخاب کنم و دومی را فارسی درسته؟؟؟

بله درسته. در اون صفحه ای که اطلاعات بهم می ریزه از پایین سایت چک کنید ببینید زبان انتخاب شده روی چه زبانی هست.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

زبان انتخاب شده روی چه زبانی هست.

فارسی است

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببینید الان با یوزر کاربر مهمان وارد انجمن تون بشید. می بینید که بهم ریخته سایت نمایش داده می شه. به این خاطر هست که زبان فارسی پیش فرض انتخاب نشده !!

لینک ارسال

سلام بابت پیگیریتون سپاسگزارم.اما من از پیشخوان زبان پیشفرض را فارسی انتخاب کردم.از همون گزینه swap هم زبان را از انگلیسی به فارسی انتخاب کردم و کاربران را دوباره بازسازی کردم.به هر حال نمیدونم چرا IPB3.4 تمایلی به تغییر زبان نشون نمیده.ولی اگر خود کاربر وارد حساب کاربریش بشه می‌بینه که زبان پیشفرض براش انگلیسی انتخاب شده.برای اینکه قالب سایت براش به هم نریزه باید از پایین سایت گزینه فارسی را انتخاب کنه و کش مرورگر را پاک کنه.برای دوتا از کاربران که رمزشون را داشتم اینطوری امتحان کردم و درست شد.ولی از خود پیشخوان امکان‌پذیر نبود.به هر حال این توضیحات را دادم که اگر کسی با همچین مشکلی مواجه شد کافیه که به کاربرانش بگه که خودشون زبان فارسی را انتخاب کنند و اگر در نهایت نشد، درخواست بدن اکانت کاربریشون حذف بشه و دوباره ساخته بشه دیگه مشکلی با به همریختگی قالب ندارند.

آقای نامنی پیشنهاد:کاش گزینه‌ای چیزی این اطراف بود، برای اینکه بیان کنیم مشکلات با کدوم راه‌حل برطرف شدند.خیلی از مشکلات کاربران، مشکلات منم بوده، من الان هفته‌ای میشه مزاحم شما هستم ولی خوب بسیاری از انجمن‌ها بودند که منم همون مشکلات را داشتم و راه‌حل‌های متفاوتی براش ارائه شده وقتی که به انتهای انجمن میرسم می‌بینم بی نتیجه مانده.کاش این گزینه به این انجمن به این خوبی اضافه میشد.من هر مشکلی که اینجا برطرف میشه، راه‌حلش را میگم، اگه لازم دونستید میتونید انجمن را ببندید.

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

اما من از پیشخوان زبان پیشفرض را فارسی انتخاب کردم.از همون گزینه swap هم زبان را از انگلیسی به فارسی انتخاب کردم و کاربران را دوباره بازسازی کردم.به هر حال نمیدونم چرا IPB3.4 تمایلی به تغییر زبان نشون نمیده

به این دلیله که با این روش زبان پیش فرض نمی شه ! شما آموزش نصب زبان IPB رو اگر بخونید می بینید که باید زبان فارسی رو ویرایش کنید و گزینه تنظیم روی زبان پیش فرض رو براش بله کنید. در نتیجه همون طوری که اول گفتم خدمت تون به خاطر زبان هست.

در 3 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

آقای نامنی پیشنهاد:کاش گزینه‌ای چیزی این اطراف بود، برای اینکه بیان کنیم مشکلات با کدوم راه‌حل برطرف شدند.خیلی از مشکلات کاربران، مشکلات منم بوده، من الان هفته‌ای میشه مزاحم شما هستم ولی خوب بسیاری از انجمن‌ها بودند که منم همون مشکلات را داشتم و راه‌حل‌های متفاوتی براش ارائه شده وقتی که به انتهای انجمن میرسم می‌بینم بی نتیجه مانده.کاش این گزینه به این انجمن به این خوبی اضافه میشد.من هر مشکلی که اینجا برطرف میشه، راه‌حلش را میگم، اگه لازم دونستید میتونید انجمن را ببندید.

افرادی مثل شما خیلی کم هستند که زمانی که مشکل شون رفع شد اعلام کنند. برای مثال می تونید کلیه تاپیک هایی که در ماه گذشته یا ماه قبل یا هر زمان دیگه ای رو مشاهده کنید می بینید که از هر ۵۰۰ تاپیک زده شده تنها در ۱۰ تاپیک دوستان اعلام کردند که مشکل شون رفع شده.

متاسفانه علی رغم فرهنگ سازی های صورت گرفته ولی کاربران ایرانی ترجیحی برای اینکار نمی بینند.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...