رفتن به مطلب

فارسی نشدن ip download

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض احترام.

سلام.من فارسی ساز ipdownload را گرفتم و طبق آموزش‌هایی که در سایت فرموده بودید یکبار فارسی ساز را نصب کردم.اما ipdownload فارسی نمی‌شود.چطور باید مشکل را حل کنم؟

کارهایی که من انجام دادم:

1. از قسمت مدیریت زبان » وارد نمودن فایل XML زبان فایلی را که دریافت کرده بودم بارگذاری کردم و پیغام اینکه چقدر آپدیت شده را برام ارسال کرد.با این روش و حتی خالی کش باز هم IPDownload فارسی نشد.
  2. فایل را در پوشه آدمین بارگذاری کردم و آدرسش را در قسمت نام فایل xml.gz پک زبان را وارد نمایید  وارد کردم.ولی بازهم فارسی نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لینک فارسی ساز رو قرار بدید. همچنین مکانی که انجمنتون نصب هست، ارسال بفرمایید.

لینک ارسال

در قسمت خود انجمن فارسی شده اما در قسمت پیشخوان تمامی تنظیمات چه برای بخش دانلود و چه برای فروشگاه انگلیسی هستند.

http://club.ankidroid.ir

آقای نامنی راستی بابت پیگیریتون برای نصب IPB 4.1.15 ممنونم.وقت نشد تشکر کنم.من چندین نسخه‌ی نال شده‌ی دیگه هم امتحان کردم اما روی هاست من نصب نشدند به همین خاطر الان نسخه‌ی 3.4 را نصب کردم.امیدوارم که این نسخه‌ بتونه نیاز من را برطرف کنه.

در قسمت خود انجمن فارسی شده اما در قسمت پیشخوان تمامی تنظیمات چه برای بخش دانلود و چه برای فروشگاه انگلیسی هستند.

http://club.ankidroid.ir

آقای نامنی راستی بابت پیگیریتون برای نصب IPB 4.1.15 ممنونم.وقت نشد تشکر کنم.من چندین نسخه‌ی نال شده‌ی دیگه هم امتحان کردم اما روی هاست من نصب نشدند به همین خاطر الان نسخه‌ی 3.4 را نصب کردم.امیدوارم که این نسخه‌ بتونه نیاز من را برطرف کنه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 39 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

متاسفانه بخش مدیریت فارسی نیست!

در 39 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

دوباره امروز به هاست تون نگاه می کنم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...