رفتن به مطلب

اضافه کردن سایدبار نصب پلاگین ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اول عذرخواهی کنم که سوالم مبتدی است. سرچ کردم چیزی پیدا نکردم یا من درست جستجو نکردم.

- من از قالب پیشفرض استفاده میکنم. چطور میتونم سایدبار به انجمن اضافه کنم ؟ در تنظیمات قالب سایت بار روی سمت راست ست شده.

- چطور میتونم مثلا آخرین پست ها رو به سایدبار اضافه کنم ؟ (افزونه اضافه کردن فیلد رو دیدم)

- وقتی یک برنامه (برای ips4.1) دانلود میکنم فایل زیپ شده را به روت انجمن در هاست انتقال میدم بعد باید اکسترکت میکنم. بعد به قسمت برنامه ها میرم چیزی نیامده. میشه بگید دلیلش چیست ؟ آیا بعد از اکسترکت باید محتویات فایل اکسترکت شده رو به محل دیگه این منتقل بدم ؟ مثل فایل آپلود رو باید جایی منتقل کنم بعد از پنل IPB نصب کنم ؟

- بعد از نصب یک برنامه یا هوک چطور میتونم تنظیماتش رو انجام بدم ؟ در کدام قسمت قرار میگیره ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به اضافه کردن سایدبار نصب پلاگین ها تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 13 ساعت قبل، mkamali گفته است :

اول عذرخواهی کنم که سوالم مبتدی است. سرچ کردم چیزی پیدا نکردم یا من درست جستجو نکردم.

همین که جستجو کردید برای ما کافی هست اگر که موضوع مرتبطی باشه ما لینک می دیم مهم لفظ انجام این کار هست برای ما :)

- من از قالب پیشفرض استفاده میکنم. چطور میتونم سایدبار به انجمن اضافه کنم ؟ در تنظیمات قالب سایت بار روی سمت راست ست شده.

در سمت راست صفحه شما یک فلش وجود داره که باید روی اون کلیک کنید.

- چطور میتونم مثلا آخرین پست ها رو به سایدبار اضافه کنم ؟ (افزونه اضافه کردن فیلد رو دیدم)

به محض فعال کردن مدیریت سایدبار این امکان برای شما به نمایش در میاد.

- وقتی یک برنامه (برای ips4.1) دانلود میکنم فایل زیپ شده را به روت انجمن در هاست انتقال میدم بعد باید اکسترکت میکنم. بعد به قسمت برنامه ها میرم چیزی نیامده. میشه بگید دلیلش چیست ؟ آیا بعد از اکسترکت باید محتویات فایل اکسترکت شده رو به محل دیگه این منتقل بدم ؟ مثل فایل آپلود رو باید جایی منتقل کنم بعد از پنل IPB نصب کنم ؟

این روش نصب برای نسخه 3.4 هست شما که 4.1 دارید باید از طریق خود مدیریت فایل ها رو نصب کنید. آموزش های بخش 4 رو مطالعه کنید.

- بعد از نصب یک برنامه یا هوک چطور میتونم تنظیماتش رو انجام بدم ؟ در کدام قسمت قرار میگیره ؟

در قسمت مدیریت افزونه ها می تونید تنظیمات افزونه ها رو مشاهده کنید و برای بقیه یک بخش جدید در مدیریت ایجاد می شود.

موفق باشید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

در سمت راست صفحه شما یک فلش وجود داره که باید روی اون کلیک کنید.

چقدر عالی و حرفه ای. من داخل پنل دنبالش میگشتم ...

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

به محض فعال کردن مدیریت سایدبار این امکان برای شما به نمایش در میاد.

وقتی موضوعات اخیر را در داخل ستون اصلی میگذارم مشکلی نیست اما وقتی داخل سایدبار میگذارم نمایش نمیده و میگه :

نقل قول

امکان نمایش این بلوک وجود ندارد. ممکن است به این دلیل باشد که نیاز به تنظیمات دارد یا امکان نمایش در این صفحه نمی باشد یا بعد از بارگذاری دوباره این صفحه نمایش می یابد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 46 دقیقه قبل، mkamali گفته است :

وقتی موضوعات اخیر را در داخل ستون اصلی میگذارم مشکلی نیست اما وقتی داخل سایدبار میگذارم نمایش نمیده و میگه :

اون بلوک رو ویرایش کنید و تنظیمش کنید سپس بعد از چند ساعت چک کنید ببینید درست شده یا نه.

لینک ارسال

در در 1395/07/30, 12:38:07، وحید نامنی گفته است :

اون بلوک رو ویرایش کنید و تنظیمش کنید سپس بعد از چند ساعت چک کنید ببینید درست شده یا نه.

تنظیمات خاصی که نداره. زمان ارسال و ... است که تنظیم کردم ولی در سایدبار قالب نشون نمیده و فقط در قسمت خود انجمن نمایش میده. بیش از 24 ساعت گذشته. وقتی ویرایش رو میزنم باکسش رو نشون میده با پیامی که عرض شد (طبق عکس) ولی از ویرایش که خارج میشم چیزی نمایش داده نمیشه.

Capture.JPG

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود

فراموش نکنید هیچ کدام از ارسال های اخیر روی بلوک های چپ کار نمیکند و نیاز است در بلوک وسط قرار گیرد

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

درود

فراموش نکنید هیچ کدام از ارسال های اخیر روی بلوک های چپ کار نمیکند و نیاز است در بلوک وسط قرار گیرد

ظاهرا انجمن یا هاست انجمن مشکل داشت و من به سختی موفق شدم این تاپیک رو جواب بدم.

چطور میتونم آخرین عناوین رو تو بلوک های کناری نمایش بدم ؟ آیا باید مد خاصی نصب بشه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...