رفتن به مطلب

دانلود IPS Community Suite 4.1.16.1

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

IPS Community Suite 4.1.16.1

نسخه نال شده IPS 4.1.16.1

مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

مشکل عدم ارتقا به نسخه جدید رفع شده است.

مشکل قفل شدن کار کاربران باز شده رفع شده است.

دریافت برنامه های رسمی این نسخه

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز هنوز فارسی ساز این ورژن در سایت قرار نداید و من خودم فارسی سازی کنم البته به صورت دستی در تصویر های زیر هم شرح دادم چطوری  اما نمیشهCapture120.JPG

do.php?imgf=1477131497381.jpg

دکمه ذخیره رو میزنم این پیغام را میده البته روی لوکال هاست

The chosen locale is not supported by your server. Your hosting provider or system administrator will be able to provide a list of the locales supported by your server.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اسم این حرکت مسخره بازی نیست. اینکه کلا هیچ کاری نمی شه کرد نمی دونم منظورتون چیه. ولی اینکه نیاز به تایید برای نمایش پست داره یک روشی هست برای جلوگیری از اعمال بی فرهنگی های کاربرانی ایرانی. نمونش مثل همین لحن صحبتی شما دوست عزیز که اگر مثلا بدتر از این رو شامل می شد و ناسزا هم می داشت بدون تایید مدیران به نمایش در نیاد.

خطای ssl error متعلق به مشکلی هست که از طرف ISP شما وجود داره و به اینجا ربطی نداره !

در 1 ساعت قبل، Masoudam گفته است :

سلام دوست عزیز هنوز فارسی ساز این ورژن در سایت قرار نداید و من خودم فارسی سازی کنم البته به صورت دستی در تصویر های زیر هم شرح دادم چطوری  اما نمیشه

خیلی وقت هست که دیگه  فارسی ساز ها رو ما بر اساس نسخه IPS منتشر نمی کنیم بلکه بر اساس سازگاری با نسخه های بالاتر از مثل 4.1.15 منتشر می کنیم.

در مورد مشکل تون هم در یک تاپیک جدید لطفا مطرح بفرمایید.

• پسند 2
لینک ارسال

در در 1395/08/01, 15:22:08، وحید نامنی گفته است :

با سلام

اسم این حرکت مسخره بازی نیست. اینکه کلا هیچ کاری نمی شه کرد نمی دونم منظورتون چیه. ولی اینکه نیاز به تایید برای نمایش پست داره یک روشی هست برای جلوگیری از اعمال بی فرهنگی های کاربرانی ایرانی. نمونش مثل همین لحن صحبتی شما دوست عزیز که اگر مثلا بدتر از این رو شامل می شد و ناسزا هم می داشت بدون تایید مدیران به نمایش در نیاد.

خطای ssl error متعلق به مشکلی هست که از طرف ISP شما وجود داره و به اینجا ربطی نداره !

دوست عزیز از متن بنده چه بی فرهنگی برداشت کردین ؟ چند روزه درگیر تاپیک زدن هستم کلا نمیتونم متن بنویسم

مثل اینکه شما هرکی مشکلی براش پیش اومده رو بی فرهنگ میدونید

اگر در پست بالا شیوه صحبت کردن بنده صحیح نبوده عذر میخام.

مشکل ما اینکه کلا انجمن بالا نمیاد قبلا مشکلی نداشت و راحت انجمن بالا میومد.

نزدید به چند هفته روی انجمن هیچ تغییری انجام ندادیم بعد خواستم وارد بشم دیدم صفحه سفید هست و ارور هارو که فعال کردم ارور زیر اومد

Fatal error: Call to a member function execute() on a non-object in /home/public_html/forum/system/Db/Db.php on line 414

نسخه جدید هم نصب کردم در مرحله مجوز اوکی که میدم ارور 503 میده ولی نسخه 3 رو نصب میکنم مشکلی نداره.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال

عرض ادب ، ناراحتی شما در این رابطه قابل درک است از طرفی هم دوست من در این انجمن اگر اشتباهی بکنید و یا حرفی رو به اشتباه بزنید تحقیر میشید که از حضور در این انجمن دلسرد میشید . البته خودتون هم به شکل نامناسبی مطرح کردید مشکل رو ، ولی نباید بدی را با بدی پاسخ داد . بحث فرهنگ مطرح نیست شما در اون لحظه دچار شک عصبی شدید و طبیعی هست .

در رابطه با مشکل خود : یک بار دیتابیس مربوط رو Repair و Optimize بکنید و اگر به کنترل پنل مدیریت کل دسترسی دارید کش سیستم رو پاک کنید .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 24 دقیقه قبل، fokoli گفته است :

دوست من در این انجمن اگر اشتباهی بکنید و یا حرفی رو به اشتباه بزنید تحقیر میشید

خیر تا الان کسی به خاطر اشتباه تحقیر نشده . همچنین در پست بالا @وحید نامنی هیچ برخورد بدی نداشته

در 6 ساعت قبل، par30dl گفته است :

کلا نمیتونم متن بنویسم

کش مرورگر خودتو رو پاک کنید یا از CCleaner برای پاک کردن کش ویندوز و مروگرتون استفاده کنید

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کاربر عزیز @fokoli، جریان برخورد با شما در تاپیک speedy به علت طرز بیان شما در طول فعالیت تون با یکی دیگر از مدیران بوده ! این نیست که هر کسی اینجا بیاد ما با تحقیر جواب بدیم!

در 7 ساعت قبل، par30dl گفته است :

اگر در پست بالا شیوه صحبت کردن بنده صحیح نبوده عذر میخام.

خواهش می کنم نیاز به عذرخواهی نیست. با توجه به نحوه فعالیت (بعضی از)  انجمن های پشتیبانی دیگه، اینکه شما با یکسری قوانین اینچنینی برخورد کنید که عادت ندارید عادیه !

در صورتی که نسبت به روند مدیریتی اینجا انتقاد یا پیشنهادی دارید بخش انتقادات و پیشنهادات هست. در صورتی که مشکلی دارید بخش سوالات و مشکلات هست .

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، fokoli گفته است :

در رابطه با مشکل خود : یک بار دیتابیس مربوط رو Repair و Optimize بکنید و اگر به کنترل پنل مدیریت کل دسترسی دارید کش سیستم رو پاک کنید .

سلام. اینکار انجام شد تغییری نکرد متاسفانه

در 38 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

در صورتی که مشکلی دارید بخش سوالات و مشکلات هست .

موفق باشید

در انجمن سرچ کردم چیزی که پیدا شد بدرد بنده نخوده.

مشکل بنده کلا در نسخه 4 هست نمیتونم دیگه نصب کنم حتی همین نسخه جدید
یک تاپیک میزنم با جزئیات لطف کنید راهنمایی کنید

تشکر.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...