رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد آشنایی بیشتر با IPB فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام.دوستان من مدت خیلی کمی هست که با این انجمن و همچنین با این انجمن ساز آشنا شدم.حقیقت ندونستم این تاپیک در کدام انجمن باز کنم، بنابراین نزدیک‌ترین انجمن به موضوع را انتخاب کردم.اگر اشتباه شده معذرت خواهی می‌کنم.و اما غرض از مزاحمت:

من سایتی دارم در رابطه با آموزش نرم‌افزار لایتنری به نام anki.این نرم‌افزار هم مانند همین انجمن ساز یا وردپرس، افزونه، فلش کارت و ... داره.در سایتم هم قسمت دانلود هست، هم فروشگاه هست و هم اینکه آموزش‌هایی برای کاربران قرار داده شده.قبلاً انجمن سایت با استفاده از بی بی پرس راه‌اندازی شده بود.ثبت‌نامی سایت در حال حاضر روزانه متوسط ۲ نفر است و مبلغی هم از فروشگاه خرید می‌کنند.همانطور که بهتر از من میدونید سایت مشارکت خیلی کمتری نسبت به انجمن داره.زمانیکه با این انجمن آشنا شدم و امکاناتش را بررسی کردم دیدم تمام اون چیزهایی را که من روی سایتم گذاشتم این انجمن میتونه امکاناتش را برای هم من و هم کاربران فراهم کنه. فقط قسمت آزمون آنلاین سایت هست که در این انجمن ساز ردی ازش ندیدم.

خودم دوست دارم که این انجمن را با نسخه‌ی نال شده شروع کنم و کاربران را به انجمن هدایت کنم و بعد از مدتی نسخه‌ی اصلی را خریداری کنم و کم کم امکانات دانلود و فروشگاه را بهش اضافه کنم.(البته نمیدونم در نسخه‌ی نال شده هم امکان دانلود و فروش برای کاربران هست و یا خیر).به هر حال چون انجمن بیشتر با هدف و کار من نزدیکتره دوست دارم که به جای توسعه‌ی سایت انجمن را راه‌اندازی کنم.اما سؤالاتی برام پیش اومده ممنون میشم که در حد توان و تجربه من را راهنمایی کنید:

1. به نظر شما کار درستی هست که سایت را به انجمن تبدیل کنم؟
  2. آیا نسخه‌ي نال شده میتونه برای شروع کار من جوابگو باشه و امکاناتی را برام فراهم کنه که من کم کم نسخه‌های اصلی را جایگزین این نسخه‌ها کنم؟
  3. آیا کاربران سایت مشارکتی خواهند داشت؟
  4. برای بخش آزمون آنلاین سایت چه پیشنهادی می‌کنید؟
  5. نظر شما در رابطه با سئوی انجمن و سایت چیست؟‌
  6. آیا این تغییر آسیب زیادی به جایگاه سایت در گوگل و ... وارد می‌کند؟

از اینکه وقت میذارید و این حقیر را راهنمایی می‌کنید صمیمانه سپاسگزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 3 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

به نظر شما کار درستی هست که سایت را به انجمن تبدیل کنم؟

نیاز به بررسی عملکردی سایت تون هست که خودتون مطمئنا بهتر از هر کسی می تونید تحلیل کنید ولی به نظر من این انتخاب بسته به خودتون داره که ببینید با سایت چه مزیت هایی براتون هست و با انجمن چه مزیت هایی !

آیا نسخه‌ي نال شده میتونه برای شروع کار من جوابگو باشه و امکاناتی را برام فراهم کنه که من کم کم نسخه‌های اصلی را جایگزین این نسخه‌ها کنم؟

فرقی ندارن! نسخه نال رو ما توضیح دادیم که چه فرقی داره با نسخه اصلی اگر تمایل داشتید می تونید در انجمن جستجو کنید.

آیا کاربران سایت مشارکتی خواهند داشت؟

خوتون چی فکر می کنید؟

برای بخش آزمون آنلاین سایت چه پیشنهادی می‌کنید؟

سیستم IPS فعلا چنین برنامه ای براش نوشته نشده.

نظر شما در رابطه با سئوی انجمن و سایت چیست؟‌

جستجو کنید

آیا این تغییر آسیب زیادی به جایگاه سایت در گوگل و ... وارد می‌کند؟

حتی تغییر در آدرس ها باعث تاثیر در جایگاه شما می شه چه برسه به تعویض یک سیستم!

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...