رفتن به مطلب

پک کامل CKeditor

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید 

قالبی که بنده برای سایتم انتخاب کردم (One) متاسفانه در بخش ادیتور مشکل داره 

مثلا داخل قسمت ویرایش وقتی متن رو Bold میکنم بعضی وقت ها درشت نمیشه ... یا دکمه "جهت متن از راست به چپ" رو وقتی به صورت دستی و با نوشتن کد های Html درست کردم ، به خوبی کار نمیکنه ... از این رو میخواستم از شما درخواست کنم تا یک پکیج کامل ادیتور (مانند ادیتور همین سایت) رو در صورت امکان ، لطف بفرمایید و فراهم کنید . فکر میکنم برای خیلی ها مفید باشه .

باتشکر فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

ادیتور رو کسی روی قالب نزده و این ادیتور هم روی خود IPS هست .پکی موجود نیست :blink2:

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

ادیتور رو کسی روی قالب نزده و این ادیتور هم روی خود IPS هست .پکی موجود نیست :blink2:

خب الان ادیتور بنده خیلی مشکل داره و درست هم نمیشه ... 

امکانش هست شما خودتون تست بفرمایید ؟ FixGame.iR

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

زمانی که شما پوسته رو ویرایش می کنید و طراح اون که کس دیگه ای هست به اسم خودتون می زنید و سایت تون کپی رایت IPS نداره ما نمی تونیم کمکی بکنیم وقتی خودتون زحمت طراح پوسته رو در نظر نگرفتید.

متاسفیم به این صورت که زحمات یک فرد از گروه ماه نادیده گرفته بشه نمی تونیم کمک کنیم!

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

زمانی که شما پوسته رو ویرایش می کنید و طراح اون که کس دیگه ای هست به اسم خودتون می زنید و سایت تون کپی رایت IPS نداره ما نمی تونیم کمکی بکنیم وقتی خودتون زحمت طراح پوسته رو در نظر نگرفتید.

متاسفیم به این صورت که زحمات یک فرد از گروه ماه نادیده گرفته بشه نمی تونیم کمک کنیم!

قربان من تنها چیزی که دست زدم همون طراح پایین بود .. که اگر اونم دقت کنید نوشتم Edit by ... و اینم بخاطر گرفتن مجوز یک سری فعالیت ها از شرکت اصلی بوده و الان که شما فرمودید درست شد ... خود بنده به آقای یوسفلاوی ارادت دارم . در مورد کپی رایت هم بنده چیزی کم و زیاد نکردم و از ابتدا IPS نبود . در کل حرف شما متین و اشتباه از بنده بوده و اصلاح شد :give_rose:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من ویرایشگرتون رو دیدم و تست کردم. عدم بولد شدن به خاطر کد های CSS قالب تون هست که باید بگردید کجا استفاده شده و بردارید.

برای بقیه موارد که گفتید من موردی ندیدم.

لینک ارسال

من ویرایشگرتون رو دیدم و تست کردم. عدم بولد شدن به خاطر کد های CSS قالب تون هست که باید بگردید کجا استفاده شده و بردارید.

برای بقیه موارد که گفتید من موردی ندیدم.

خب من خیلی گشتم و متاسفانه مورد خاصی پیدا نکردم .. و برخی از دکمه های ویرایشگر اینجا رو هم ندارم مانند :  دکمه "جهت متن از راست به چپ"

امکانش هست یک وقتی بزارید و لطف بفرمایید و درستش کنید ؟ Access لازم رو میدم بهتون ... 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نیازی به دسترسی نیست ما در IPBFarsi از این افزونه استفاده کردیم و هیچ افزونه اضافی دیگه ای برای ویرایشگر نصب نکردیم :

http://ckeditor.com/addon/bidi

موفق باشید

لینک ارسال

نیازی به دسترسی نیست ما در IPBFarsi از این افزونه استفاده کردیم و هیچ افزونه اضافی دیگه ای برای ویرایشگر نصب نکردیم :

http://ckeditor.com/addon/bidi

موفق باشید

خیلی ممنون .. کاملا درست شد 

یک سوال دیگه هم داشتم ، چون تاپیک بزنم شلوغ میشه ، همینجا مطرح میکنم .

من اگر بخوام یک سیستم درست کنم که با توجه به فعالیت اعضا در فروم به آنها امتیاز داده بشه و بتونند با امتیازشون از فروشگاه فروم کالا خریداری کنند ، امکان پذیره ؟ 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 ساعت قبل، n0thing051 گفته است :

یک سوال دیگه هم داشتم ، چون تاپیک بزنم شلوغ میشه ، همینجا مطرح میکنم .

ایرادی نداره شلوغ بشه ولی اینکه بر خلاف قانون باشه باعث بی نظمی می شه.

لطفا سوال تون رو در تاپیک جدید مطرح کنید.

قفل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...