رفتن به مطلب

مشکل اساسی بعد از تغییر ادرس سایت

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

IPS در اون پوشه ای که شما تعیین کردید فایل ها رو نمی تونه ایجاد کنه. این مشکل به این خاطر می تونه باشه که سطح دسترسی اون پوشه ها قابل خواندن و نوشتن نیست. نیاز به ۷۷۷ هست.

دلیل دیگه به این خاطر می تونه باشه که path وارد شده در تنظیمات اون پوشه مشکل داره.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام در رابطه با فایل هایی که باید دسترسی هاشون در IPS تغییر کنه اطلاعی ندارم (یا اینکه جایی ننوشتید در رابطش) 

یک لیست کوچک ارایه میدید؟

در ضمن path هایی که دوباره باید ویرایش شود کدام فایل ها هستند می توانید یک راهنمایی کوچک بدهید

خیلی خیلی خیلی ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

برای اینکه بتونم کمک تون کنم باید بدونم که الان آدرس های صفحه مثل CSS در سایت تون از کجا دارن فراخوانی می شن. مثل از کدوم پوشه و دقیقا چه مسیری. بعدش می تونیم بفهمیم که تنظمیات ذخیره سازی تون کجاش مورد داره  که از طریق دیتابیس دستی مشکلش رو بر طرف کنیم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پس همون طور که گفته بودم مشکل از سطح دسترسی بود.

الان مشکل از chatbox هست. اون رو به صورت دستی از IPS پاک کنید.

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

پس همون طور که گفته بودم مشکل از سطح دسترسی بود.

الان مشکل از chatbox هست. اون رو به صورت دستی از IPS پاک کنید.

با سلام

ممنون از پاسخگوییتون

چجوری چت باکس را به طور دستی از IPS پاک کنم 

با تشکر

(سرچ کردم چیزی پیدا نشد (شاید اشتباه سرچ کردم (چون نمی دونستم چی باید سرچ کنم)))

نکته اخلاقی : من به مدیریت وبسایت اصلا دسترسی ندارم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

با Ftp به مسیر روبرو برید public_html/applications  و برنامه chatbox رو پاک کنید.بعدا باید وارد پنل مدیریت بشید و  از پنل هم پاک کنید چون در این حالت در زیر برنامه این برنامه اماده نصبه

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام

با Ftp به مسیر روبرو برید public_html/applications  و برنامه chatbox رو پاک کنید.بعدا باید وارد پنل مدیریت بشید و  از پنل هم پاک کنید چون در این حالت در زیر برنامه این برنامه اماده نصبه

با سلام و ممنون از پاسخگوییتون

اما من اصلا به مدیریت سایتم دسترسی ندارم و به محض ورود ارور فوق نمایش داده میشود

فایل موجود را هم پاک کردم ولی فرقی در صفحه مدیریت نکرد 

در ضمن اروری که صفحه مدیریت به نمایش در امد بعد از حذف قالب بود مطمعنید مشکل از چت باکس است (من گفتم شما یک باره دیگه چک کنید وگرنه شما چند ساله با این سیستم کار کردید و میدونید و من قصد بی احترامی نداشتم)

در ضمن اقای کوهپایه پنل کجا است تا در ان برنامه را پاک کنم

با تشکر

(((((من یک قلطی کردم ادرس رو عوض کردم از یکشنبه درگیره اینم خدایی اعصابم خورده)))))

لینک ارسال

دوست عزیز

منظور از پنل مدیریت Cpanel هستش

وارد سی پنل هاستتون بشید و کارهایی که دوستان گفتند را در public_html داخل فایل منیجر هاستتون(مکانی که برای نصب Ipsتون اقدام کردین) انجام دهید:)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...