رفتن به مطلب

لاگین نشدن کاربرها

moalla

ارسال‌های توصیه شده

قبلا تالار روی سرور آپاچی بود. به تازگی تالار رو برای بازدهی بهتر به سرور nginx منتقل کردم و ادرس رو هم از ساب دایرکتوری به ساب دومین تغییر دادم

بعد از این تغییرات تالار دچار خطاهایی شده. مهمترین مشکل الان اینه که کسی نمیتونه لاگین کنه و با خطای 10193 مواجه میشن

اگه چیزی به ذهنتون میرسه بفرمایید.

خطاهای دیگه هم هست از جمله اینجا نمیشه قالب سایت رو عوض کرد

فکر میکنم دسترسی ها دچار مشکل شده. تو اینترنت دیدم ابزاری به اسم diagnostic Tools  است که یکی از کارهاش کنترل دسترسی هاست. اما پیدا نکردم این ابزار کجاست

این اموزش رو هم اجرا کردم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه من روشی برای فیکس کردن مشکلتون ندارم اما اینو میدونم که به هیچ عنوان NginX باعث افزایش سرعت نمیشه ! مگر Apache + Nginx استفاده کنید 

چون NginX در Serve کردن صفحات داینامیک ضعیفه 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اولین کاری که نیاز هست انجام بدید Recache & Rebuild هست که آموزش اون هم در بخش آموزش ها قرار داره.

دومین کار این هست اون ابزاری که خودتون گفتید رو از بخش Support در مدیریت اجرا کنید. (قابل دسترسی از فهرست بالای مدیریت).

در 7 ساعت قبل، افشین ارانی گفته است :

اما اینو میدونم که به هیچ عنوان NginX باعث افزایش سرعت نمیشه ! مگر Apache + Nginx استفاده کنید 

چون NginX در Serve کردن صفحات داینامیک ضعیفه 

منبعی هم در این مورد هست ؟

لینک ارسال

با تشکر از دوستان

مشکل حل شد و کسی که سرور رو کانفیگ کرده بود کش رو زیاد گذاشته بود و باعث اختلال شده بود. الان مشکل حل شده

آقا افشین من خیلی از nginx راضی هستم. هر چند تازه دارم باهاش کار میکنم و منابع اموزشیش کمتره و منم هم تو SSh و کانفیگ انجین ایکس ناشی هستم .... (پنلی ندارم-فقط‌phpmyadmin+ftpو بقیه کارها با SSH)

اما با این وجود خیلی راضی هستم. سایتم هم وردپرس داره و هم انجمن و هر چی هاست اشتراکی میرفتم میگفتن منابع زیاد مصرف میکنی و برو! رفتم روی وی پی اس ویندوز و بعد اپاچی و باز هم سرور هر روز چند بار کرش میکرد (با روزی حدود ۱۰۰۰ بازدیدکننده یونیک و ترافیک در حدود ۵۰۰ مگ در روز) 

بالاخره به پیشنهاد یکی از دوستان اومدم روی nginx و الان

- دیگه کرش نمیکنه (مهمترین عاملی که من رو راضی کرده)

- سرعت هم خیلی بهتر شده. سرعت لود صفحه اول بین ۲.۵ تا ۴ ثانیه بود الان شده ۱ تا ۲ ثانیه ( براساس https://tools.pingdom.com/#!/eiyP5x/quicklearn.ir )

انجین ایکس یکم نیاز به تنظیمات داره تا وردپرس و این تالار رو خوب انجام بده اما تنظیم که باشه فوق العادس.

با اکستنشن wappalyzer در کروم اکثر سایتهایی که دارن حرفه ای کار میکنن، همه رفتن سمت انجین ایکس

دیشب تو مطالب این انجمن میگشم متوجه شدم اقای نامنی هم بشدت انجین ایکس رو پیشنهاد میکردن. تو مقالات انگلیسی که دنبال میکردم مهم ترین ویژگی انجین ایکس رو نوشتن اگه کاربر بالا باشه انجین ایکس خیلی بهتر منابع رو مدیریت میکنه. کسانی مثل من که تنبلی میکنن و سایتشون رو خودشون نمینویسن و از سرعت طراحی وردپرس استفاده میکنن با اندکی افزایش کاربر قطعا مشکل منابع سرور پیدا میکنن سایت من اونقدرا هم پربازدید محسوب نمیشه اما همیشه مشکل منابع سرور داشت و خداروشکر حل شد.

این مقاله رو ببینید.

نقل قول

Nginx is faster at serving static files and consumes much less memory for concurrent requests. Because Nginx is event-based, it doesn't need to spawn new processes or threads for each request, so its memory usage is very low.

Wordpress.com has found nginx to be the only load balancer able to handle 8000 live traffic requests per second

شرمند از بحث خارج شدم اما بهرحال بحثش پیش اومد و گفتم تجربه خودم رو عرض کنم

لینک ارسال

سلام خسته نباشید

nginx وب سرور جدید تری نسبت به آپاچی هست ضمن اینکه متناسب با نیاز وب مستر طراحی شده . سرعت nginx از آپاچی تو اسکریپت هایی مدیرت پسند خیلی بیشتر از اپاچ هست ، اسکریپت هایی مثل همین IPS , phpfox , parstashop و اینکه nginx رم خیلی کمتری نسبت به اپاچی مصرف میکنه . راه اندازی nginx هم از آپاچی راحت تره ولی آپاچی به خاطر htaccess  خیلیا هنوز ازش استفاده میکنن ضمن اینکه اپاچی قدیمی تره و افراد بیشتری باهاش آشنایی دارن و کار کردن

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به لاگین نشدن کاربرها تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi
در 9 ساعت قبل، moalla گفته است :

دیشب تو مطالب این انجمن میگشم متوجه شدم اقای نامنی هم بشدت انجین ایکس رو پیشنهاد میکردن.

البته ! و هنوزم شدیدا پیشنهاد می دم ! ما هم تجربه ای مشابه تجربه شما رو داشتیم. قبلا بر روی VPS ای که بودیم (۳ الی ۴ سال قبل) با Apache بود. تعداد کاربران به همراه دانلود ها زیاد شد. دیگه VPS نمی کشید و نیاز به ارتقا Ram و CPU بود. از Apache به NginX مهاجرت کردیم، با همون مشخصات VPS سایت به بهترین نحو ممکن عمل می کرد !

در مورد صحبت دوستمون @افشین ارانی هم باید بگم که اون چیزی که شما شنیدید درست هست ولی نه الان !!! اینکه توی Handle کردن فایل های داینامیک PHP مشکل بود، بله این درسته ولی این مشکل تقریبا بیشتر از چند سالی هست که رفع شده .

دوست عزیز @moalla خوشحالم مشکل تون بر طرف شده :)

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

البته ! و هنوزم شدیدا پیشنهاد می دم ! ما هم تجربه ای مشابه تجربه شما رو داشتیم. قبلا بر روی VPS ای که بودیم (۳ الی ۴ سال قبل) با Apache بود. تعداد کاربران به همراه دانلود ها زیاد شد. دیگه VPS نمی کشید و نیاز به ارتقا Ram و CPU بود. از Apache به NginX مهاجرت کردیم، با همون مشخصات VPS سایت به بهترین نحو ممکن عمل می کرد !

در مورد صحبت دوستمون @افشین ارانی هم باید بگم که اون چیزی که شما شنیدید درست هست ولی نه الان !!! اینکه توی Handle کردن فایل های داینامیک PHP مشکل بود، بله این درسته ولی این مشکل تقریبا بیشتر از چند سالی هست که رفع شده .

دوست عزیز @moalla خوشحالم مشکل تون بر طرف شده :)

موفق باشید

بحث درمورد مشکل Handle نیست ، شما میتونید این لینک را ببینید . بهترین حالت کانفیگ وبسرور بعد از Litespeed استفاده از Nginx + Apache است من همین الان 0.8 ثانیه با ترکیب این دو و با Nginx تنها 1.8 ثانیه گرفتم 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 49 دقیقه قبل، افشین ارانی گفته است :

بحث درمورد مشکل Handle نیست ، شما میتونید این لینک را ببینید . بهترین حالت کانفیگ وبسرور بعد از Litespeed استفاده از Nginx + Apache است من همین الان 0.8 ثانیه با ترکیب این دو و با Nginx تنها 1.8 ثانیه گرفتم 

همین تست به تنهایی با Apache چقدر هست ؟

این طور هم می شه نتیجه گرفت که Apache بدون NginX چیزی برای گفتن نداره ! ولی خود NginX چرا ! :)

لینک ارسال

همین تست به تنهایی با Apache چقدر هست ؟

این طور هم می شه نتیجه گرفت که Apache بدون NginX چیزی برای گفتن نداره ! ولی خود NginX چرا ! :)

بستگی  دارد اگر سایتی محتواش بیشتر استاتیک باشه ( که اکثر سایتا همینطوره :)) حق با شماست !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...