رفتن به مطلب

مشکل در استفاده از ابزارک ها

amin_naja

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من به تازگی این انجمن رو راه اندازی کردم و حالا نمیتونم از ابزارک ها استفاده کنم

وقتی ابزارک هارو کلیک میکنم و میخوام به ساید بار اضافه کنم بجای اینکه ابزارک گرفته بشه متنش گرفته میشه و خود ابزارک قابل انتقال نیست

اگه تنظیمات خاصی باید انجام بدم یا کسی مبتونه کمک کنه دریغ نکنید لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

آدرس سایت تون رو درج بفرمایید.

این مشکل معمولا در زمانی که سرعت پایین هست و یا صفحه به درستی لود نشده پیش میاد !

لینک ارسال

http://updatekade.com/forum

و یه مشکل جزئی دیگه چجوری لیست ممبر یا ادمین رو از این قسمت حذف کنم تا بتونن توی امتیاز دهی شرکت کنن

8lmm_uhjkyujuy.png

ممکنه بخاطر اخرین ورژنی باشه که نصب کردم؟ سرعتم 1 مگابایت برثانیه است و با تموم مرورگر ها هم تست کردم

اگه میتونید بهترین ورژنی که کمترین باگ رو داره بهم معرفی کنید

همین الان چندتا مشکل دیگه پیدا کردم یکیش اینه که توی همه قالب ها کلا هرجایی که بخوام یه تصویری آپلود کنم هرچی کلیک میکنم اتفاق خاصی نمیتونه حتی با گرفتن و کشیدنم اتفاقی نمی افته 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ساده ترین حالتش رو میگم

این است که شما بیاید امتیاز دهی رو از گروه های مهمان و محروم بگیرید یعنی اون گروه ها در اون باکس انتخاب شوند

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خیلی راحت هست

اگر گروه هایی اشاره شده رو داشته باشین که فقط نیاز هست انتخاب کنید.الان شما در حالت پیش فرض در اون باکس گروه ADMIN رو های لایت کردین که برای این کار کافیه به استفاده از کیلیدهای جهت نما یا موس گروه هایی که میخواهید رو سلکت کنید.الان دسترسی به برنامه ویدیویی ندارم که بخواهم ویدیویی بذارم در صورتی که مشکل حل نشد برام دسترسی رو ارسال کنید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان هنوز مشکل من حل نشده تقریبا تموم مشکلات رو رفع کردم بجز عدم انتخاب بلوک ها

نمیتونم بلوک هارو انتخاب کنم و بکشم و رها کنم

انگار متن هستند

نمیدونم چرا کمک نمیکنید

لینک ارسال

ضمن تشکر بابت پاسخ گویی ولی بنظرم تغییر هاست بخاطر همچین مشکلی کار عقلانی نباشه 

از اون طرف ریسک از دست رفتن اطلاعات و هزینه هاش یه طرف و امکان پا برجا بودن مشکل یه طرف

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، amin_naja گفته است :

بنظرم تغییر هاست بخاطر همچین مشکلی کار عقلانی نباشه 

پس به پشتیبان هاست خودتون شرح ماجرا رو بگید در صورتی که مشکل رو برطرف نکردن ناچار هستید به یک هاست دیگه مهاجرت کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...