رفتن به مطلب

مشکل بعد از تغییر هاستینگ

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت عزیزان من برروی میهن وب هاست انجمن داشتم و حالا به نت افراز منتقل کردم ولی بعد از اینکه برام منتقل کردن با پیغام خطا مواجه شدم لطفا اساتید راهنماییم کنید چطور مشکل رو حل کنم :

پیغام خطا :

Your settings could not be read by IP.Board. This is a fatal error and IP.Board cannot function while this issue persists.

This issue is generally caused by changing your character set in the ACP to one that does not support data stored in the rest of your settings, or by restoring a database backup/completing a server transfer and importing your database tables using the wrong character set or collation. You should contact IPS Technical Support for further assistance.

آدرس انجمن بنده : forum.datagozar.com

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

این خطا یعنی توی فایل conf_global.php تغییری ایجاد شده که باعث ناخوانایی شده. البته الان سایت تون کلا برای من بالا نمیاد که بخواد حتی خطایی نشون بده!

لینک ارسال

خیلی ممنون به خاطر راهنمایی . فکر کنم مشکل به خاطر پسورد دیتابیس باشه شاید موقع انتقال عوض کرده باشن تست میکنم در تاپیک اطلاع میدم.

ظاهرا هنوز نیم سرور ها به درستی آبدیت نشدن از این ادرس میشه مشاهده کرد : forum.datagozar.xyz

========================

پسورد جدید ساختم ولی باز پیغام FATAL ERROR پا برجا هست،

امکان داره من قبلا برروی سی پنل و وب سرور لایت اسپید نصب کردم و کار کردم ، حالا که انتقال داده شده برروی دایرکت ادمین و آپاچه این مشکل ایجاد شده باشه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بازم سایت بالا نمیاد !

اگر متغیر

$INFO['sql_charset']

در فایل conf_global.php دارای متغیر هست به '' تغییرش بدید.

از هاست تون درخواست کنید دوباره فایل ها رو بازگردانی کنه !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...