رفتن به مطلب

وارد کردن لیست کاربران

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در قسمت مدیریت در بخش کاربران، گزینه ای هست بابت ورود لیست کاربران. که یه فایل csv برای ورود، میخواهد. من از یک سایت (IPS 4.1) لیست کاربران را را دالنود کردم و در سایت دیگه ایمپورت کردم. ولی هرکاری میکنم میگه فایل نامعتبر است. آیا کسی از دوستان تجربه استفاده از این قسمت را داره؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

به نوع خروجی گرفتن ارتباط داره. سعی کردید گزینه های مختلف در هنگام خروجی گرفتن رو تست کنید تا ببینید اوکی هست یا نه ؟

در ضمن آیا نسخه ها از یک سری هستند؟

لینک ارسال

هنگام خروجی گرفتن از داخل پنل مدیریت IPS که گزینه خاصی نداره . فقط میشه انتخاب کنی که کدوم فیلد از مشخصات کاربران در خروجی باشه.

بله هر دو یک ورژن هستند.

البته من با کپی کردن دو جدول core_members و core_group تونستم اطلاعات کاربرها را انتقال بدم ولی اگه هر دو سایت کاربر داشته باشند و بشه کابران جدید را از طریق ایمپورت وارد سایت دوم کرد که خیلی بهتر هست...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 ساعت قبل، alirezam گفته است :

فقط میشه انتخاب کنی که کدوم فیلد از مشخصات کاربران در خروجی باشه.

منظورم از گزینه ها، همین بود

در 3 ساعت قبل، alirezam گفته است :

البته من با کپی کردن دو جدول core_members و core_group تونستم اطلاعات کاربرها را انتقال بدم ولی اگه هر دو سایت کاربر داشته باشند و بشه کابران جدید را از طریق ایمپورت وارد سایت دوم کرد که خیلی بهتر هست...

من پیگیری کردم احتمال خیلی زیاد این یک باگ از سیستم باشه توی نسخه 4.1.15 رفع شده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خیلی خوب بعد از بررسی روش حل به این صورت هست که فایل member.php زیر رو در مسیری که معین شده جایگزین کنید تا مشکل درون ریزی کاربران حل بشه. فقط برای نسخه 14

/applications/core/modules/admin/members/

پیوست :

members.zip

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...