رفتن به مطلب

مشکل نصب

taj70

ارسال‌های توصیه شده

سلام من این نسخه:

IP.Board v3.4.9 IPBFarsi Nulled فارسی 2 June

رو دانلود کردم و بعد روی سایتم اپلود کردم.اما فقط اگه تویpublic_htmlاپلود کنم روند نصب پیش میره.یعنی تو صفحه اصلی سایت.تو ساب دامین اگه اپلود کنم این میاد تو صفحه:

SORRY! If you are the owner of this website, please contact your hosting provider: [email protected]

It is possible you have reached this page because:

• IP_changed.png
    The IP address has changed.
    The IP address for this domain may have changed recently. Check your DNS settings to verify that the domain is set up correctly. It may take 8-24 hours for DNS changes to propagate. It may be possible to restore access to this site by following these instructions for clearing your dns cache.
  • server_misconfigured.png
    There has been a server misconfiguration.
    You must verify that your hosting provider has the correct IP address configured for your Apache settings and DNS records. A restart of Apache may be required for new settings to take affect.
  • server_moved.png
    The site may have moved to a different server.
    The URL for this domain may have changed or the hosting provider may have moved the account to a different server.

چجوری تو ساب دامین نصب کنم انجمنو؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام من هنگامی که رویstart installitionکلیک میکنم این پیغام میاد:

Fatal error: Class 'db_driver_' not found in /home/thinking/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php on line 1316

لطفا بگید مشکل از کجاس؟

لینک ارسال

این مشکل میتونه بخاطر تنظیمات نادرست سرور سایتتون باشه. با پشتیبان سرور یا هاستتون تماس بگیرید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وقت بخیر

من دو تا موضوع تون رو با هم ادغام کردم.

این خطا از چند جا ممکنه باشه و به طور قطع نمی شه گفت ولی راه های زیر رو بررسی کنید.

1- عدم سازگاری host

2- بارگذاری ناقص فایل ها

مطمئنا host شما استاندارد و مناسب IPB نیست.

لینک ارسال

نه.اتفاقا تونستم به طور کامل انجمن رو نصب کنم اما فقط درpublic html صفحه اصلی سایت.وقتی فایل ها رو در فولدر ساب دامین قرار میدم یا بالا نمیاد یا اروری که در پست اول ذکر کردم میاد.حتی تو ساب فولدرpublic htmlهم اجرا نمیشه.فقط در صفحه اصلی سایت نصب میشه.چیکار کنم تو ساب دامین نصبش کنم و اینستالر اجرا بشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب همون طور که گفتم معلومه مشکل از host هست. شما باید با پشتیبانی host تون تماس بگیرید و مشکل رو بهشون بگید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...