رفتن به مطلب

مشکل جدی دیتابیس در IPS

ارسال‌های توصیه شده

درود !

بنده بعد از اپگرید انجمنم به 4.1.14.1 با مشکل برخوردم . حالا مشکل بدین صورت هست که nexus رو میریزم برای اخرین اپدیت ارور میدهد که برنامه ی شما پیدا نشد و پشتیبانی رو میزنم میگه : 

مشکلی با بانک اطلاعاتی شما پیش آمده است. به طور معمول رفع این مشکل به صورت خودکار ایمن است اما اگر سایت شما بزرگ است در صورت تمایل می توانید کوئری های لازم را به صورت دستی اجرا نمایید. کوئری های لازم:

ALTER TABLE `forums_forums` CHANGE COLUMN `require_prefix` `require_prefix` TINYINT NULL DEFAULT 0 COMMENT 'AT&P: Require a prefix'
ALTER TABLE `forums_forums` CHANGE COLUMN `show_prefix_in_desc` `show_prefix_in_desc` TINYINT NULL DEFAULT 0 COMMENT 'AT&P: Show prefixes on index'
ALTER TABLE `forums_topic_mmod` CHANGE COLUMN `topic_prefix` `topic_prefix` INT NULL DEFAULT -1 COMMENT 'AT&P: Topic prefix'

من هم دستی کوئری هارو اجرا کردم و هم خودکار ولی اصلا رفع نشد . من نیاز شدیدی به nexus دارم . اپدیت فایل هم نالد توس مافیا بود .

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

این کوئری ها ارتباطی به نکسوز نداره.

الان شما قصد دارید از چه نسخه ای به 4.1.14.1 ارتقا بدید ؟ چه طوری اینکار رو انجام میدید ؟

لینک ارسال

نه عزیز ارتقا دادم . و بعدش میخواستم nexus رو نصب کنم ارور داد که برنامه ی شما پیدا نشد و پیغام قرمز رنگی بود بعد گفتم شاید روی قسمت پشتیبانی بزنم به صورت خودکار مشکل حل بشه که این کوئری ها رو هم داد که باید انجام بشه . الان نسخه بنده 4.1.14.1 هست و جت پک همین ورژن رو ، nexus رو ریختم که با اروری که بالا گفتم مواجه میشم . اگر نکسوز آپدیت نشه نمیتونم فروم رو باز کنم . با تشکر

برای اپگرید هم فایل ها را در روت هاست میریزم و به قسمت admin/upgarde میرم و همه چیز رو که سبز میبینم و مشکلی نیست میزنم میرم جلو تا خودکار اپگرید بشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در هم اکنون، barayand گفته است :

نه عزیز ارتقا دادم

طبق آموزش ارتقا عمل کنید و فایل های مربوطه رو طبق آموزش تبدیل به IPS انتقال بدید. در بخش آموزش ها هست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من می خوام کمک تون کنم ولی متاسفانه خیلی گنگ و کوتاه صحبت می کنید.

مثلا اینجا :

در هم اکنون، barayand گفته است :

نه عزیز ارتقا دادم .

شما ذکر نمی کنید که دقیقا از کدوم نسخه به آخرین نسخه ارتقا دادید ؟

من الان واقعا نمی دونم که چه جوری کمک تون کنم. اینکه هم اگر می بینید کسی پیامی نداده توی تاپیک شما به همین دلیل هست که اطلاعات ناقص و کوتاه ارایه می دید.

شرایط رو کامل توضیح بدید تا حداقلش بتونیم کمک تون کنیم این نباشه که هی ما از شما درخواست کنیم که اطلاعات بیشتری بدید اونم برای حل مشکل خودتون !

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...