رفتن به مطلب

دو انجمن دریک دیتا بیس

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من یک انجمن ساختم{IPB} والان هم می خواهم با سیسم IPS انجمن بسازم {روی یک سابدامین دیگه و در همون دیتا بیس} 

ایا این امکان موجود است و ایا به دیتا بیس اسیب نمیرساند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

چنین کاری می شه کرد به صورتی که پیشوند جداول متفاوت باشه ولی هیچ کسی توصیه نمی کنه چنین کاری کنید !‌ بد ترین کار ممکن می باشد!

لینک ارسال

با سلام فکر کنم شما بد متوجه شدید دیگه اونقدرهم خصیص نیستم که دوتا انجمن روی یک دیتا بیس بسازم

می خواهم یک انجمنه IPS هم داشته باشم از همون IPB متوجه شدید؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، basicofdata گفته است :

با سلام فکر کنم شما بد متوجه شدید دیگه اونقدرهم خصیص نیستم که دوتا انجمن روی یک دیتا بیس بسازم

می خواهم یک انجمنه IPS هم داشته باشم از همون IPB متوجه شدید؟

با سلام خدمت دوست عزیزمون :)

همونطور که آقای نامنی فرمودند با تغییر پرفیکس دیتابیس ها (مثلا IPB پیشوندش"_ipb" باشه و IPS هم "_ips" و وردپرس هم "_wp" باشه)  میتونید دو یا چند سیستم مختلف رو دیتابیس هاشون رو در یک تیبل باشن، اما از نظر مدیریت و بعضی مسایل امنیتی میتونه براتون مشکل ساز بشه.

اگر در تیبل های مختلف برای هر سیستم با یوزر و پسورد مختلف که مختص همون تیبل باشه دیتابیس هاتون رو ایجاد کنید از لحاظ فنی بهتر هست و از لحاظ امنیتی در صورت لو رفتن فایل کانفیگ دیتابیس یکی از سیستم ها باقی در امان هستن.

لینک ارسال

با سلام فکر کنم شما هم متوجه نشدید 

من الان یک انجمن IPB دارم و می خوام یک انجمن با IPS بسازم که همون اطلاعات و همون اتفاقاتی که در انجمنه IPB ام افتاده است را داشته باشد {اپگریت نمی خواهم بکنم}

گفتم شاید هنگام نصب IPS اگر پرفیکس دیتابیس همون انجمنه IPB خودم را وارد کنم اطلاعات ان به IPS منتقل میشود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 29 دقیقه قبل، basicofdata گفته است :

گفتم شاید هنگام نصب IPS اگر پرفیکس دیتابیس همون انجمنه IPB خودم را وارد کنم اطلاعات ان به IPS منتقل میشود

نه چنین چیزی امکانش نیست همون طور که با قرار دادن دو تا گوشی موبایل کنار هم هیچ اطلاعاتی منتقل نمی شه.

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

نه چنین چیزی امکانش نیست همون طور که با قرار دادن دو تا گوشی موبایل کنار هم هیچ اطلاعاتی منتقل نمی شه.

چرا میشه! با Zapya یا SHAREit یا بلوتوث میشه :biggrin::biggrin::biggrin:

نقل قول

با سلام فکر کنم شما هم متوجه نشدید 

من الان یک انجمن IPB دارم و می خوام یک انجمن با IPS بسازم که همون اطلاعات و همون اتفاقاتی که در انجمنه IPB ام افتاده است را داشته باشد {اپگریت نمی خواهم بکنم}

اگه منظورتون اینه که اطلاعات IPB 3 رو با اشتراک گذاشتن دیتابیسش با IPS منتقل کنید و از این طریق بدون استفاده از تبدیل کننده IPB به IPS، اطلاعات رو به IPS منتقل کنید، باید بگم امکان پذیر نیست. ولی اگه از دیتابیس کپی بگیرید و اطلاعات هاست سایتتون رو که برای IPB هستش رو در پوشه ی دیگری کپی کنید و از تبدیل کننده ی IPB به IPS استفاده کنید می تونید هم انجمن با IPB داشته باشید و هم با IPS.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...