رفتن به مطلب

لینک تاپیکها کار نمیکنه

moalla

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت اقای نامنی و بقیه دوستان

امروز مشکلاتی از سمت سرور داشتم و تالار بالا نمیومد. دقیقا نفهمیدم مشکل چیه اما حدس زدم بخاطر عدم تطابق با بعضی خصوصیات سرور بود. ظاهرا تغییراتی در سرور دادن.

تالار ۳.۴.۸ بود و تصمیم گرفتم به ۳.۴.۹ اپدیت کنم شاید حل بشه.

وقتی ۳.۴.۸ است که اصلا هیچی بالا نمیاد

وقتی ۳.۴.۹ است صفحه اول تالار و قسمت مدیریت بالا میاد و بعضی بخشها کار میکنه اما روی لینک تاپیکها میزنم خطای ۵۰۰ میده. لاگ خطا رو نگاه کردم. تمام هوک ها رو غیر فعال کردم

خطایی که لاگ میشه اینه

[20-Aug-2016 12:42:54 UTC] PHP Fatal error:  Redefinition of parameter $forum_data in /home/...../cache/skin_cache/cacheid_20/skin_forum.php on line 428

آدرس تالار: http://quicklearn.ir/forums

تو سایتهای خارجی دیدم با تغییر ورژن php به ۷ با این مشکل مواجه شده بودن. ورژن رو روی ۵.۵ گذاشتم حل نشد. یه جای دیگه هم گفته بود recache skin بزنم که اونم فایده نداشت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 14 ساعت قبل، moalla گفته است :

قالب تالار و هم قبلا از اینجا  از آقای نظری خریداری کردم که ظاهرا بعدا رایگانش کردن

خیر رایگان نشده ! چه کسی چنین چیزی گفته ؟

در 14 ساعت قبل، moalla گفته است :

وقتی ۳.۴.۹ است صفحه اول تالار و قسمت مدیریت بالا میاد و بعضی بخشها کار میکنه اما روی لینک تاپیکها میزنم خطای ۵۰۰ میده.

دقیقا به خاطر نسخه PHP 7.0 هست. شما به جای 5.5 از 5.6 استفاده کنید و حتما چک کنید سطح دسترسی پوشه های مورد نیاز سیستم صحیح باشه. بعد از تمام این عوامل recache & rebuild کنید.

دقت کنید این کار رو زمانی انجام بدید که همه مد ها تون غیر فعال هستن.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...