رفتن به مطلب

ارور در قسمت هوک ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت عزیزان

مثل اینکه ارور و مشکلات انجمنو ول نمیکنه بنده به هاست برای تنظیم 5 ارور suhosin که رفع شن تیکت زدم این ارور الان توی هوک ها به وجود اومده قبل از اینکه suhosin حل شن نبود بعد از اینکه این ارور ها حل شدن احتمالا به وجود اومدن برای رفع این باید چیکار کنم؟

اسکرین شات

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

کافیه اون عبارت اول رو در انجمن جستجو کنید قبلا مطرح و راه حل مربوطه ارایه شده. در صورتی که مشکل داشتید دوباره همینجا بگید.

موفق باشید

لینک ارسال

بنده گشتم ولی پیدا نکردم اگه زحمتی نیست اینجا بگید.فایل اپلود هم که مربوط به یه هوکی بود حذف کردم ولی ارور هستش

لینک ارسال

ممنون از لطفتون ولی اینجا نگفتن چجوری این ارور رو رفع کردن.بنده همه رو غیرفعال کردم چجوری هوکی رو جوری تغییر بدم که مطابق با هاستم باشه؟ ادیت هوک رو از کدوم قسمت باید وارد شم؟
هرچی دیدم فقط واسه تنظیمات هوک و مشاهده اطلاعاتش بود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 ساعت قبل، Pedram91 گفته است :

ادیت هوک رو از کدوم قسمت باید وارد شم؟

در قسمت مدیریت هوک ها از جلوی نام هوک روی آیکون مداد کلیک کنید و در زبانه مقررات نسخه PHP رو  0 وارد کنید. ببینید رفع می شه یا خیر. Rebuild & Recache یادتون نره.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه PHP شما چند هست ؟

از طریق بخش پشتیبانی می تونید متوجه بشید ( دنبال PHP INFO بگردید)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اول باید بفهمیم که مشکل از کدوم هوک هست. به خاطر همین کلیه مد ها تون رو غیر فعال کنید ( مدی وجود داره در بخش دریافت که این کار رو یکباره انجام می ده ).

سپس دونه دونه فعال کنید تا متوجه بشید که خطا از کدوم هوک هست.

در صورتی که کلیه کار ها رو انجام دادید ولی بازم مشکل رفع نشد طبق آموزش زیر عمل کنید تا خطا رو دقیقا نمایش بده:

لیست تمام مد هایی هم که نصب کردید قرار بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...