رفتن به مطلب

مشکل با نمایش نقل قول

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گرامی ,

قبل از اینکه قسمتی از اطلاعات انجمن از بین بره این مشکل رو مطرح کرده بودم و متاسفانه حل نشد , دوباره این تاپیک رو ایجاد میکنم دوستان راهنمایی کنن

1.jpg

همونطور که در تصویر مشاهده میکنید 

در بعضی ارسال ها که نقل قول میشن , پست به صورت بالا نمایش داده میشه , وقتی روی گزینه ویرایش کلیک میکنم در قالب ویرایش درست نمایش میده ! 

بعد که ذخیره میکنم بدون هیچ کاری درست نمایش داده میشه ! یا اینکه با فعال و غیر فعال کردن گزینه حالت BBcode درست میشه 

ممکنه این به خاطر عدم دسترسی گروه خاصی به BBCODE ها باشه ؟ اصلا قالب نقل قول ها به bbcode ها مربوط میشه ؟

قالب دیفالت انجمن رو تغییر دادم مشکل حل نشد ! تمام هوک هارو غیر فعال کردم , نمایش این نقل قول ها درست نشد !

به نظرتون مشکل از چیه ؟ ممکنه به خاطر این اصلاحیه برای bbcode ها باشه ؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

دوستان همچنان این مشکل برای بنده وجود داره , اگر شخصی با این مشکل برخورد کرده لطفا راهنمایی کنه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

به نظرم ارتقا بدید به نسخه 4 بهترین راه حل باشه. چون تا الان مشکل مشابه ای دیده نشده !

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

به نظرم ارتقا بدید به نسخه 4 بهترین راه حل باشه. چون تا الان مشکل مشابه ای دیده نشده !

سلام 

جناب نامنی عزیز شدیدا علاقه دارم اپدیت کنم به نسخه 4 ولی متاسفانه ورژن php هاست پشتیبانی نمیکنه از IPS و یه سری ارور های دیگه هم علاوه بر کم بودن ورژن هاست میده و امکانش فعلا وجود نداره برای تغییر سرور  و اینکه یه سری مد هایی که نصب کردم , چک کردم برای نسخه 4 وجود نداشت اپدیتش واسه همین ارتقاع ندادم , , در مورد این مشکل همه مد های انجمن رو غیرفعال کردم تست کردم , با قالب پیش فرض تست کردم بازم این مشکل وجود داشت , فقط بعضی از پست های کاربران به این صورت درمیاد و به هیچ وجه برای مدیران و افرادی که دسترسی کامل به bbcode ها دارن نقل قول ها به صورت کد در نمیاد و صحیح نمایش داده میشه , به علاوه اینکه اگر لطف کنید تاپیک آموزش ارتقاع به نسخه 4 رو لینکش رو بهم بدید ممنون میشم , اگر درست نشه مجبورم اپ به نسخه 4 رو تست کنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

بعد از مدت ها علت این مشکل مشخص شد !

کاربرانی که با موبایل به انجمن میان باعث این مشکل میشن !

پست هایی که ارسال میکنن باعث بهم ریختگی نقل قول میشه 

دوستان مشکل مهمی هست چون اکثرا کاربران با موبایل میان , برای رفع این مشکل کسی راه حلی داره ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...