رفتن به مطلب

محرومیت کامل یک کاربر از انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت اساتید عزیز!

دوستان یکی اومده انجمن من فحش داده و نزدیک 20 تا تاپیک باز کرده و تماما فاحشی کرده.یکبار محروم کردمش ظاهرا آی پی ایشون از نوع isp بوده (میگن هر بار بعد از خاموش و روشن کردن مودم عوض میشه این آی پی) پس دوباره تونست بیاد به انجمن و یک حساب کاربری تازه بسازه.

حالا من چیکار کنم که این آدم اصلا نتونه انجمن رو باز کنه و حساب کاربری جدید بسازه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 25 دقیقه قبل، مهدی کفشگر گفته است :

ظاهرا آی پی ایشون از نوع isp بوده (میگن هر بار بعد از خاموش و روشن کردن مودم عوض میشه این آی پی) پس دوباره تونست بیاد به انجمن و یک حساب کاربری تازه بسازه.

حالا من چیکار کنم که این آدم اصلا نتونه انجمن رو باز کنه و حساب کاربری جدید بسازه؟

آی پی ISP نداریم که آی پی دینامیک داریم و استاتیک

هیچ کاری نمیتونید کنید جز اینکه گروه کاربری رو ادیت کنید و مطالب رو بذارید تایید بشه

لینک ارسال

خب اگه ایطنور باشه که امنیت و آرامش تو انججمن های بزرگ تر خیلی پایین میاد.واقعا هیچ راهی نیست؟خیلی بده اینطوری که.چند نفر بشینن پا سیستم تا منتظر بشن ببینن کی فحش میده؟:empathy2:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دقیقا همون چیزی که آقای @صائب کوهپایه گفتن تنها راهش هست ما اینجا محدودیت ارسال برای کاربران تازه عضو شده داریم که نیاز به تایید داره که دیگه بعد از یک مقدار خاص نیاز به تایید نیست.

لینک ارسال

کاری نمیتونی بکنی، چون هر بار ip میتونه تغییر کنه و یا نام کاربری و ایمیلش راهم میتونه دایم عوض کنه

مگر اینکه خودش خسته بشه از کارش

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

بنده  پلاگینی برای برای سیستم phpfox و دیتا لایف و کری 8 نوشتم که  میاد و کاربر رو کامل محروم میکنه :)  فرصتی داشته باشم و با  نحویه پلاگین نوشتن برای IPB  رو یاد گرفتم حتما این پلاگین رو برای این سیستم  مینویسم  که روش خاص خودش رو هم داره :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...