رفتن به مطلب

انتقال به IPB بدون مشکل و پریدن ایندکس ها!!

ارسال‌های توصیه شده

سلام به اقا وحید نامنی

خوبید؟

خسته نباشید

بنده قبلا خیلی سعی کردم که عضو انجمنتون بشم ولی همش در بخش کد امنیتی گیر میداد با این که درست وارد می کردم

عضویت توسط سرویس های دیگه هم نبود و برای همین ناامید شدم از عضویت تو این سایت ولی خیلی دنبال می کردم مطالب اینجارو و حتی خیلی دوست دارم که انجمنم با این سیستم بالا بیاد!

خب سرتون رو درد نمیارم

بنده یه انجمن تفریحی و سرگرمی دارم که اولش با phpbb بالا اورده بودم که یه سال بعدش به وی بیولتین تبدیلش کردم توسط یکی از دوستان و الان که دو سال و نیم هستش با وی بیولتین هستم ولی حجم دیتابیسش خیلی بالاست و برای همین خیلی دوست دارم که بیام روی IPB ولی می ترسم که اطلاعاتم از بین بره؟

این ادرس سایتمه: http://www.ircfc.ir/

در ضمن ایا میشه تبدیل بصورت رایگان انجام بشه و همچنین ایندکس هام از بین نره؟

چون از شروع سایت هیچ درامدی کسب نکردم و فقط هزینه کردم براش که دیگه خسته شدم! می خوام یکمی سایتم بیاد بالا که درامدی کسب بکنم ازش یکمی وضعم بهتر بشه!

ممنون میشم جواب بنده رو زودتر بدید

سلام و شاد باشید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 31
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

شما به راحتی با استفاده از مد زیر می تونید انجمن تون رو تبدیل کنید :

ولی تمام صفحات ایندکس شده رو از دست میدید و این کار غیر قابل اجتناب هست تنها کاری که می شه کرد اینه که لینک های قدیمی رو به لینک های جدید redirect کرد.

لینک ارسال

سلام

با تشکر از پاسختون!

خب ریداکت بشه مشکل حل میشه؟

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم

دیتابیس من یکمی ارورهاش زیاد هستش! میشه اول IPB رو نصب بکنم و بعدش از دیتابیس vb به دیتابیس IPB انتقال بدم؟ یعنی می خوام دیتابیس جدید باشه و قدیمی که مال vb هستش حذف بشه!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

با تشکر از پاسختون!

خب ریداکت بشه مشکل حل میشه؟

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم

دیتابیس من یکمی ارورهاش زیاد هستش! میشه اول IPB رو نصب بکنم و بعدش از دیتابیس vb به دیتابیس IPB انتقال بدم؟ یعنی می خوام دیتابیس جدید باشه و قدیمی که مال vb هستش حذف بشه!

با تشکر

یاحق

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی
ریدایرکت بشه حل میشه البته فکر کنم اگه حرفه ای باشید بتونید ساختار لینک ها رو هم عوض کنید ! (چون قابلیتش موجوده)
شما اصلاً رو دیتابیس ویبولتینتون نمیتونید نصب کنید !
باید جداگانه IPB یا IPS را نصب کنید سپس از طریق مُد های موجود از VB به IPS انتقال بدید (من دیروز سایت قدیمیم رو دوباره راه اندازی کردم بک آپش روی ویبولتین بود انتقالش دادم :| منظور که خودم به تازگی با این قضیه درگیر بودم)
در رابطه با انتقال فقط یه مشکلی هست که اگه دیتابیس شما utf8 نیست و چارست latin1 استفاده میکنید امکان انتقال مستقیم به IPS4 نیست (چرا که این اپلیکیشن وقتی لاتین1 را انتخاب میکنی به مشکل بر میخوره) شما باید ابتدا IPB3 را نصب کنید بهش انتقال بدید سپس از IPB3 به IPS4 انتقال بدید !
نکته : در ابتدای کار خود آی پی بی یا آی پی اس یک تاپیک ایجاد میکنه (خوش آمد گویی) اون تاپیک و انجمنی که توش تاپیک زده شده را حذف کنید اگرنه شماره همه تاپیک ها یه دونه جلو میاد و کاربرا رو به جا تاپیکی که میحوان به جای دیگه میفرسته :|
در نهایت هم IPS4 خودش قابلیت اینو داره که www.Masalan.sitealaki/showthread.php?7188 به تایپک www.Masalan.sitealaki/topic/7188-مثلا این یه پسته/ بفرسته ولی شما که از دی بی سئو و یا وی بی سئو استفاده میکنید مجبورید از برنامه ریدایرکت استفاده کرده (که فکر میکنم پیشنهاد خوبیه) یا ساختار لینک ها (فکر میکنم همون ریدایرکت بهتر باشه) رو تغییر بدید. 
موفق و موید باشید

بدرود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوست عزیز مون @KOMBATENT راهنمایی کامل رو کردن. اگر که از DBSeo یا VBSeo استفاده می کنید ساختار لینک ها رو برای ما قرار بدید می تونیم براتون سازگارش کنیم (کاری که قبلا برای persianscript انجام گرفت ).

موفق باشید

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

دوست عزیز مون @KOMBATENT راهنمایی کامل رو کردن. اگر که از DBSeo یا VBSeo استفاده می کنید ساختار لینک ها رو برای ما قرار بدید می تونیم براتون سازگارش کنیم (کاری که قبلا برای persianscript انجام گرفت ).

موفق باشید

سلام

ممنون از KOMBATENT عزیز بابت راهنمایی هایی که کردند!

من اکثر چیزایی که نصب کردم حتی فارسی سازها با utf8 بوده ولی دیتابیس رو نمیدونم؟

من اول از وی بی سئو استفاده می کردم ولی بعد از اون باگش و اومدن دی بی سئو انتقال دادم به دی بی سئو که حدودا شش ماهی هستش که با این سیستم کار می کنم

نشان موسس سایتوحید نامنی عزیز میشه شما زحمت این کارو بکشید؟ چون من واقعا نمی خوام ایندکس هامو از دست بدم!

البته نصبش کردم رو ساب دامنه و کلی با امکاناتش ور رفتم که واقعا خیلی عالی بود ولی کلا میخوام IPB بیاد رو دامنه اصلی!

میشه شما زحمت نصب و تبدیلشو انجام بدید؟

در ضمن انجمن و ساب انجمن هایی که ساختم و حتی گروه هایی که ساختم که دوباره باید بسازم؟ یا حتی بقیه موارد دیگه رو هم این چنین بکنم؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 23 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

نشان موسس سایتوحید نامنی عزیز میشه شما زحمت این کارو بکشید؟ چون من واقعا نمی خوام ایندکس هامو از دست بدم!

متاسفانه من زمان کافی برای این جور موارد ندارد. شما می تونید از دیگر مدیران کمک بگیرید.

در 23 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

در ضمن انجمن و ساب انجمن هایی که ساختم و حتی گروه هایی که ساختم که دوباره باید بسازم؟ یا حتی بقیه موارد دیگه رو هم این چنین بکنم؟

وقتی دارید از vb تبدیل می کنید همه چیز تبدیل می شه :)

لینک ارسال

سلام

میشه افرادی رو معرفی بکنید که مورد اعتماد و همچنین تخصص کافی در این زمینه داشته باشند؟

و مهمتر این که مشکل ایندکس هم رفع بشه!

ممنون میشم از مدیران عزیز

+ در ضمن در یکی از تاپیک ها گفته بودم که اگه امکان داره استایل قبلی این انجمن رو برای نسخه جدید پابلیک بکنید و گفته بودن که مدیران تصمیم می گیرند در این زمینه؟؟

+ ببخشید یه سوالی هم داشتم که هر چی جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم: فرق IPB با IPS در چیه؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما می تونید از همین دوست عزیزمون @KOMBATENT یا بقیه مدیران هیچ فرقی نمی کنه کمک بگیرید.

در 9 ساعت قبل، ircfc گفته است :

در ضمن در یکی از تاپیک ها گفته بودم که اگه امکان داره استایل قبلی این انجمن رو برای نسخه جدید پابلیک بکنید و گفته بودن که مدیران تصمیم می گیرند در این زمینه؟؟

پوسته قبلی توسط آقای نظری  طراحی شده و برای سری 4 در حال بازطراحی هست و به صورت یک محصول فروشی در سایت قرار خواهد گرفت.

در 9 ساعت قبل، ircfc گفته است :

+ ببخشید یه سوالی هم داشتم که هر چی جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم: فرق IPB با IPS در چیه؟

به سری 3 این انجمن ساز IPB می گن به سری 4 این انجمن ساز که جدید هست IPS می گن

موفق باشید

لینک ارسال

سلامی دوباره

اقای KOMBATENT امروز کی وقت دارید تا کارو شروع بکنیم؟

یکمی افزونه هاش ناقص نیستش؟

مثلا اخرین ارسالات شیک - چت باکس حرفه ای - تبلیغات - اضافه کردن امکاناتی مثل مدال، گوشی، حالت من و ... به پست بیت و ...

در ضمن میشه کاری کردی که اپلود تو گالری و دانلود تو هاست ذخیره نشه و توسط لینک صورت بگیره؟ یعنی یه جای دیگه اپلود بشه و لینکش گذاشته بشه فقط و تو هاست ذخیره نشه بخاطر کمبود فضا میگم؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...