رفتن به مطلب

دانلود درگاه زرین پال برای nexus

ارسال‌های توصیه شده

سلام اقای محمد رستمی

ممنون از توضیحاتتون

در انتها ذکر کردم

یه چیزی رو فهمیدم که مبالغ زیر 10.000 تومان مثل صفحه اولی میشه و مبالغ بالای 10.000 تومان مثل صفحه دومی میشه! الان چیکار باید بکنم که مورد اولی هم درست بشه؟

ولی در همین انجمن پشتیبانی مبالغ کمتر از 10.000 تومان رو هم مثل صفحه دومی میاره! لطفا راهنمایی کنید

با اون نوشته قرمزی که حتی تو تصویر دوم که زرین پال هستش مشکلی ندارم!

اینو چیکار باید بکنم؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 47
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مشاهده فایل درگاه زرین پال برای nexus سلام توسط این مد میتونید از درگاه زرین پال در پرداخت های نکسوزتون استفاده کنید . تشکر از آقای نامنی و کوهپایه بابت زحم

این حرکت IPS خیلی مبتدیانه بود از همچین اسکریپت قوی بعید بود همچین کاری تو هاست این مسیر applications\nexus\sources\Gateway فایل Gateway.php این قسمتو پیدا کنید : 'Stripe' => 'IPS\nex

سلام دوستانی که با خطا مواجه میشن موقع افزودن خط زیر در مسیر applications\nexus\sources\Gateway فایل Gateway.php  : 'Zarinpal' => 'IPS\nexus\Gateway\Zarinpal', Z بخش دوم رو کوچک بزنن

تصاویر ارسال شده

سلام. عرض کردم که کلید حل مشکل شما تماماً دست زرین پال است. با یک تیکت به زرین پال می‌توانند تمامی موارد را برای شما حل کنند البته اگر بخواهند حل کنند. ;))

• پسند 2
لینک ارسال

در در 7 مهر 1397 در 18:58، ircfc گفته است :

سلام

اقای @حسن قاسمی نیا ممنون میشم کمی افزونه رو تغییر بدید تا بتونیم تغییرات خودمون رو اعمال کنیم

مثلا اونایی که از زرین گیت استفاده می کنند بتونند تغییراتی رو برای درگاه خودشون اعمال بکنند

https://www.zarinpal.com/blog/زرین-گیت،-درگاهی-اختصاصی-به-نام-وبسایت/

مثلا درگاه همین انجمن پشتیبانی هم زرین گیت هستش و اختصاصی شده ولی مال من اینطوری نیستش

من هم زرین گیت رو خریدم و فعال کردم که این بخش واسط که میومد حذف شده که قبل از بخش زیر میومد ولی مثل مال این انجمن پشتیبانی نیستش

1.thumb.png.18614d709c415d5cdf4e9312577faa1e.png

ممنون میشم کاری بکنید که بتونیم بخش اطلاعات پذیرنده رو اختصاصی بکنیم و هر چیزی خریداری میشه در اون بخش نوشته بشه همراه با لوگوی خودمون نه این که مال زرین پال بیاد مثل مال همین انجمن پشتیبانی که اختصاصی شده هستش

گاهی مثل صفحه زیر میشه ولی اکثرا مثل صقحه بالا میشه! می خوام همیشه مثل صفحه زیر مشخصات رو نمایش بده و هیچ چیزی از زرین پال نمایش داده نشه!

2.thumb.png.5afd75a3cc8712780e29550d2784f5e8.png

یه چیزی رو فهمیدم که مبالغ زیر 10.000 تومان مثل صفحه اولی میشه و مبالغ بالای 10.000 تومان مثل صفحه دومی میشه! الان چیکار باید بکنم که مورد اولی هم درست بشه؟

ولی در همین انجمن پشتیبانی مبالغ کمتر از 10.000 تومان رو هم مثل صفحه دومی میاره! لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

یاحق

سلام

زرین گیت پیش فرض اعمال شده فقط کافیه تو تنظیمات اون گزینه yes/no را روی yes قرار بدی

• پسند 1
لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

سلام

زرین گیت پیش فرض اعمال شده فقط کافیه تو تنظیمات اون گزینه yes/no را روی yes قرار بدی

سلام

اون گزینه رو فعال کردم و الان مشکلی ندارم ولی همونطور که اشاره کردم

برای این مورد یه راه حلی ارائه بدید

با تشکر

یاحق

ویرایش شده توسط ircfc
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 12 مهر 1397 در 15:43، ircfc گفته است :

سلام

اون گزینه رو فعال کردم و الان مشکلی ندارم ولی همونطور که اشاره کردم

برای این مورد یه راه حلی ارائه بدید

با تشکر

یاحق

سلام جناب رستمی جوابتون رو داد درگاه پرداخت یا همون صفحه اختصاصی خودتون بر مبنا قیمت رو زرین پال مشخص میکنه کجا ریدایرکت بشید دست شما نیست یا از جانب api تنظیمات نذاشتن براش

• پسند 1
لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

سلام جناب رستمی جوابتون رو داد درگاه پرداخت یا همون صفحه اختصاصی خودتون بر مبنا قیمت رو زرین پال مشخص میکنه کجا ریدایرکت بشید دست شما نیست یا از جانب api تنظیمات نذاشتن براش

سلام

بله توسط زرین پال مشکل حل شد

با تشکر

یاحق

• پسند 1
لینک ارسال

سلام میشه راهنمایی کنید که حمایت مالیم مثل سایت شما باشه دارای نمودار باشه؟ 
من اینو نصب کردم اما جایی برای پرداخت نداره

لینک ارسال

سلام

بهتره سوالات رو تو تاپیک های جدا بپرسید

برای حمایت از:

ادمین > فروشگاه > حمایت

بعد از ساخت ویجتش رو می تونید قرار بدید

• پسند 3
  • تشکر 1
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام

@حسن قاسمی نیا لطفا افزونه رو با نسخه جدید 4.4.1 سازگار کنید چون الان نمیشه خرید انجام داد و کلا خطا میده!

اقای علی مددی هم تست کردند و همین مشکل رو داشتند!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

@حسن قاسمی نیا لطفا افزونه رو با نسخه جدید 4.4.1 سازگار کنید چون الان نمیشه خرید انجام داد و کلا خطا میده!

اقای علی مددی هم تست کردند و همین مشکل رو داشتند!

با تشکر

یاحق

سلام چشم قرار میدم فقط من انجمن ندارم بی زحمت مشخصات جایی بفرستید که بتونم تست بگیرم مرچنت زرین پال هم موجود باشه :heart:

• پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...