رفتن به مطلب

گداشتن عکس در بالای انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام در خواست کمک جهت گداشتن یک عکس یا لوگو در بالاو قسمت وسط انجمن دقیقا به همین صورتی که درهمین انجمن وجود دارد و ایجاد عنوان در پایین عکس.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا از همین قالب استفاده کنید یا منظورتون رو واضع تر بگید لوگو وسط انجمن یعنی چی؟

لینک ارسال

کنید

یا از همین قالب استفاده کنید یا منظورتون رو واضع تر بگید لوگو وسط انجمن یعنی چی؟

یعنی همین قالب که الان انجمن داره با همه قابلیت هاش برای استفاده مام هم هست .. اگه هست که لینک بدید ... شرمنده من جدیدا سوئیچ کردم رو این انجمن

منظورم از سوالم دقیقا عکس بالای صفحه انجمنی که توش هستیم هست

انجمن رسمی پشتیبانی ibp

نخستین و بزرگترین انجمن ....

لینک ارسال

اگر بخواید این استایل رو روی قالبی دیگه داشته باشید باید کل استایل قالب دیگتون رو بریزید بهم و نیاز دارین قالبتون از نو یه سری تغییرات داخلش داده بشه اونم معلوم نیست چیز جالبی برای پوسته های دیگه بشه یا نه

این قالب هم برای فروش گذاشته شده اگر همین قالب رو میخواید ازین لینک اقدام کنید

http://ipsfarsi.com/topic/17430-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%85/

لینک ارسال

ممنون با تشکر -قالب رو اوکی کردم فقط راهنمایی میخوام که بتونم مثل همین انجمن یه عکی بالا داشته باشم و پایین هم اسم انجمنم رو بنویسم .... دقیقا چیزی شبیه به همین که این انجمن داره -بالای صفحه یه عکس باشه بعد پایین یه توضیح و عنوان همین

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

به شما به علت حذف کپی رایت سیستم و IPBFarsi پشتیبانی تعلق نمی گیره.

قفل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...