رفتن به مطلب

مد برای نمایش کامل شخصی که به اون اشاره می کنیم

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

توی این انجمن وقتی که به یکی از کاربران با @ اشاره می کنیم، نام کاربری اون با همان استایل و خصوصیات در متن قرار میگیره و حتی اگر موس رو روش نگه داری مشخصاتش نمایش داده میشه، من توی انجمن هم گشتم اما متأسفانه نتونستم هوکش رو پیدا کنم، ممنون میشم کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@@وحید نامنی,  من این افزونه رو نصب کردم از قبل، اشاره می کنه به اشخاص ولی اشاره به صورت یه متن ساده هست، یعنی قبل اسم شخص یه @ میاد ولی مثل این حالتی که الان توضیح دادم نیست که رنگش بیاد و ... ببینید الان اسم شما که من توی همین پستم بهش اشاره کردم آبی رنگ هست و وقتی موس رو روش نگه می دارم مشخصات شما میاد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما به مد Group Color on User Links هم نیاز دارید.

لینک ارسال

ممنون از راهنماییتون، ولی الان فهمیدم که یه مشکلی وجود داره و افرادی که یوزرشون فارسی هست به صورت لینک دار در نمیان! این رو نمیشه کاری کرد؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
یه مشکلی وجود داره و افرادی که یوزرشون فارسی هست به صورت لینک دار در نمیان! این رو نمیشه کاری کرد؟!

مشکل از مد نیست به نظر من چون الان همینجا هم داره از این مد استفاده می کنه و می بینید که لینک دار هست.

از چه نسخه ای از IPB استفاده می کنید ؟

لینک ارسال

ورژنی که استفاده می کنم 3.4 هست ولی ظاهرا مشکل چیز دیگریه، من روی کاربرهای دیگه هم تست کردم و روی فارسی ها جواب داد، اما روی اون کاربری که کار نمی کرد مشکلش این هست که میاد به نام نمایشی شخص اشاره می کنه، در حالی که ممکنه اسم نمایشی فرد با login name اون تفاوت کنه، من اومدم لاگین نیم شخص رو دستی دادم دیدم کار کرد، حتی وقتی بهش اشاره می شد به جای لاگین نیم، نام نمایشی رو نشون میداد هرچند که ما برای اشاره لاگین نیمش رو زدیم، به نظرتون این مشکل رو میشه حل کرد؟ من با دو تا هوک برای اشاره به نویسنده تست کردم ولی فایده نداشت، یکی همینکه اینجا استفاده می شه که متن رو انتخاب می کنی میاد اشاره به نویسنده ویکی هم یه هوک که توی جعبه اطلاعات نویسنده اشاره به شخص اضافه میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...