رفتن به مطلب

علت ارسال نشدن ایمیل بازیابی کاربران به ایمیلشان

ارسال‌های توصیه شده

دوستان وقتی ایمیل بازیابی رو میزنم . میگه ایمیل بازیابی برای ایمیلتان ارسال شد.  و وقتی به ایمیل مراجعه میکنم و حتی به قسمتspam ان هم مراجعه میکنم میبینم که چیزی ارسال نشده حالا مشکل از کجاست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دوستان ایمیل بازیابی رمز عبور برای کاربران ارسال نمیشه و الان هم ازسایت  نت افزار پرسیدم . این جواب رو به من  دادند . اگه امکانش هست راهنمایی کنید
متن نت افزار: :wacko1: :wacko1:

تا جایی که بررسی شد سرویس ایمیل شما فعال می باشد در روز جاری تا هم اکنون ایمیلی از سرویس شما خارج نشده است که ظاهرا مشکل عدم ارسال ایمیل مربوط به اسکریپت شما می باشد چرا که هیچ محدودیتی در این خصوص از سمت نت افراز ارسال نشده است

و با توجه به لینک زیر که ظاهرا قبلا توسط ما در سرویس شما قرار داده شده است

ایمیل توسط توابع پی اچ پی بدون مشکل ارسال می گردد،  این مساله را با یک متخصص سئو در میان بگذارید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اون لینکی که بهتون دادم رو خوندید اصلا ؟!

لینک ارسال

من مطلابی رو که شما دستور دادید خوندم :wacko1::wacko1: . ولی چیزی دستگیرم نشد. بعد به نت افزار گفتم که من از روش stmp برای ارسال ایمیل به کار بران سایتم اقدام میکنم نه از روش ارسال ایمیلphpmail() .که حق دسترسی به کنترل پنلم  سایتم رو به نت افزار دادم . که پس از بررسی این متن رو برای من ارسال کردن و من همون تنظیمات رو کامل انجام دادم. ولی باز مشکلم حل نشد که نشد..................

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آها شما پس از PHPMAIL استفاده نمی کنید. زمانی که توی پنل SMTP رو طبق همون تنظیماتی که توی پنل تون هست آماده کردید از طریق این آموزش می تونید روی IPB تست کنید :

https://www.tmdhosting.com/tutorials/invision-power-board/IPB-how-to-configure-outgoing-emails.html

لینک ارسال

سلام

من  تمام این مراحل رو انجام دادم  خدایی دیگه نمیدونم مشکل از کجاست. امکانش هست بهتون دسترسی کنترل پنل و هاستم رو به شما بدم  ی بررسی کنید که ببینید مشکل از کجاست؟ .

لینک ارسال

دوستان من الان با وب میل هاستم ایمیل ارسال میکنم  . هیچ مشکلی در ارسال نداره  و ایمیله هم به دست طرف مقابل بدون هیچ مشکلی میرسه............ فقط موندم که چرا ایمیل بازیابی کاربران رو به دستشون نمیرسه ؟ ایا کد نویسی قالب سایتم با مشکل روبه رو شده ؟

لینک ارسال

با سلام

با آگاهی از اینکه کلیه مسئولیت های ناشی از ارائه پسورد های خود را میپذیرید ، 

مشخصات ورود به هاست

مشخصات ورود به پنل مدیریت IPB

را برای بنده ارسال فرمایید بررسی شود .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...