رفتن به مطلب

سوال در رابطه با امکان حذف اعلامیه گزارش

ارسال‌های توصیه شده

به خداوند زیبایی :heart:

با سلام به همه دوستان

سوال مربوطه از عنوان جستار قابل حدس می باشد .

تصور کنید که انجمنی ایجاد شده است که در کنار ما کاربرانی وجود دارند که از گزینه گزارش به هر صورتی استفاده می کنند ، در نتیجه بعد از استفاده از این گزینه همکاران ما در بخش مدیریت اعلامیه کاربر مبنی بر ارسال گزارش رو مشاهده می کنند ، اما نکته اینجاست که آیا این امکان وجود دارد که تیم مدیریت بعد از مشاهده گزارش کاربر امکان حذف خود اعلامیه را داشته باشند ؟ ( چه به دلیل دیده نشدن اعلامیه و یا گزارش برای همکاران به هر دلیل موجع و غیر موجع برای حذف هویت کاربر ارسال کننده گزارش  و یا برای مقاصد مخرب که اصلا همکاری مایل نباشه همکاران شان متوجه بشوند که آن فرد از جای خاصی ناراحت هست و دلایلی از این دست ! )

و یک سوال اگر این امکان حذف همیشگی پیام گزارش کاربر وجود دارد آیا به هر شیوه ای امکان بررسی کردن اینکه کاربر قسم و آیه خورد که گزارشی ارسال کرده را وجود خواهد داشت ؟ ( مثلا بازگردانی اعلامیه گزارش یا هر چیزی که اثبات کند گزارش انجام شده )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اعلامیه ها ( Notification ) در مدیریت قابل تنظیم هستند. اگر مدیران دسترسی رو شما بهشون داده باشید این امکان رو دارند که گزارش ارسالی رو حذف کنند. ولی امکان اینکه تمام اعلامیه ها رو که به کاربران داده می شه حذف کنید نیست!

البته نمی دونم منظور شما رو کامل متوجه شدم یا خیر.

لینک ارسال

با سلام :)

اعلامیه ها ( Notification ) در مدیریت قابل تنظیم هستند. اگر مدیران دسترسی رو شما بهشون داده باشید این امکان رو دارند که گزارش ارسالی رو حذف کنند. ولی امکان اینکه تمام اعلامیه ها رو که به کاربران داده می شه حذف کنید نیست!

البته نمی دونم منظور شما رو کامل متوجه شدم یا خیر.

سلام اول سپاس برای این حضور سبرتان

ببینید مثال ساده ای بیان کنیم :

تصور کنید که در تالاری کاربر عادی بر روی پستی از گزینه گزارش استفاده کند و بعد منتظر بررسی ما و همکاران مان در قسمت مدیریت باشد برای بررسی .

خب اما در تالاری که ایجاد شده گزارشی رسیده مبنی بر اینکه کاربر قسم ایال می خورند که گزارش زده اند و ما و پنج ناظر هر چه بررسی می کنیم خبری از گزارش نیست

" این مورد به دفعات تکرار شده و مورد هم از طرف کاربران آگاه اطلاع رسانی شده ."

خب یکی از دوستان سخنی بیان کرند مبنی بر اینکه امکان حذف دائمی گزارش قبل مشاهده باقی همکاران هست ، حالا چند مشکل وجود دارد که اگر این آیا واقعا گزارش ها خود اعلامیه و نه پست قابل حذف هستند و اگر بله که فکر بهتری برای بررسی همکاران مان و فعالیت آنها انجام بدیم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این از اون موضوعات ساده ولی دردسر سازی هست که وجود داره. با توجه به اطلاعاتی که من دارم تنها روشی که می شه فهمید که چنین اتفاقی افتاده استفاده از بخش Log ها در مدیریت هست.

از اینکه دیر پاسخ دادم پوزش می خوام. دلیلش هم بررسی مشکل شما از همه جهات بودش.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...