رفتن به مطلب

چند سوال در مورد انجمن ساز

ارسال‌های توصیه شده

سلام من دنبال یه انجمن ساز میگردم که دارای چند کارایی خاص در هسته اون باشه.این سوالات رو کلی میپرسم لطفا پاسخ بدید .

این انجمن ساز آیا :

دارای امکان ایجاد بخش وی آی پی و درگاه پرداخت بانکی ایرانی هست ؟ آن هم به صورتی که کاملا اتوماتیک کاربر بعد شارژ یا تمدید دوباره به نقاط وی آی پی انجمن دسترسی پیدا کنه ... یا اینکه امکانات فوق رو داره ولی به صورت دستی باید تایید شه؟

سوال بعدی مربوط به سرور میشه که اونم اینجا بپرسم بهتره . این سیستم محتوا آیا روی سرور های داخلیه ایرانی قابل نصب هستن ؟ یا سرور های ایرانی جزو وارز به حساب نمیان ؟

آیا برای این انجمن ساز هماهنگ ساز یا یکپارچه کن با  فروشگاه ساز پرستاشاپ وجود داره ؟

تفاوت و راحتی نصب قالب و افزونه در مقابل زنفورو چه جوریه ؟

فروشگاه معتر ایرانی برای دیدن و خرید قالب و افزونه برای این سیستم وجود داره ؟ چون من تو این سایت اون بالا رو فروشگاه کلیک میکنم خطا میده میگه با مدیریت تماس بگیرید. برای شما هم همینطوره یا مشکل از اکانت منه ؟

ممنونم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دارای امکان ایجاد بخش وی آی پی و درگاه پرداخت بانکی ایرانی هست ؟ آن هم به صورتی که کاملا اتوماتیک کاربر بعد شارژ یا تمدید دوباره به نقاط وی آی پی انجمن دسترسی پیدا کنه ... یا اینکه امکانات فوق رو داره ولی به صورت دستی باید تایید شه؟

درگاه دارد و اتوماتیک می باشد.

سوال بعدی مربوط به سرور میشه که اونم اینجا بپرسم بهتره . این سیستم محتوا آیا روی سرور های داخلیه ایرانی قابل نصب هستن ؟ یا سرور های ایرانی جزو وارز به حساب نمیان ؟

فرقی نمی کنه کجا نصب می کنید سیاست شرکت IPS متفاوت هست و سایت شما بلوکه نمی شود.

http://ipsfarsi.com/topic/9616-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D8%B5%D9%84/

آیا برای این انجمن ساز هماهنگ ساز یا یکپارچه کن با فروشگاه ساز پرستاشاپ وجود داره ؟

خیر ولی امکان یکپارچه سازی وجود دارد اگر شما دارای اطلاعات مناسبی از پرستا شاپ باشید.

تفاوت و راحتی نصب قالب و افزونه در مقابل زنفورو چه جوریه ؟

تنها کسی که می تونه پاسخ این سوال رو بده شما هستید. شما باید هر دو نصب کنید و امتحان کنید.

فروشگاه معتر ایرانی برای دیدن و خرید قالب و افزونه برای این سیستم وجود داره ؟

این سیستم هم مثل زنفورو یک فروشگاه مرکزی اصلی داره که تمامی امکانات اونجا مجتمع شده.

چون من تو این سایت اون بالا رو فروشگاه کلیک میکنم خطا میده میگه با مدیریت تماس بگیرید. برای شما هم همینطوره یا مشکل از اکانت منه ؟

بخش فروشگاه تا اطلاع ثانویه تعطیل هست.

من دنبال یه انجمن ساز میگردم که دارای چند کارایی خاص در هسته اون باشه.

به غیر از سوال ۴ هیچکدوم از سوال های شما به هسته سیستم ارتباطی نداره.

حتما شما این شعر رو شنیدید :

مشک آن است که خود ببوید،نه آنکه عطار بگوید

شما که اینقدر حساس هستید باید زمان بیشتری برای این سوال هاتون بگذارید. مثلا کافی بود شما همین سایت ما رو یک بررسی اجمالی کنید و یک سر به بخش دریافت بزنید. می دید که درگاه بانک وجود داره یا اصلا کافی بود هر کدوم از سوال های خودتون رو یک کلمه ازش جستجو کنید می دیدید که ده ها موضوع هست.

من فکر می کنم با توجه به اینکه شما مقدار تلاشی که برای حل این سوالات گذاشتید اکو سیستم IPB-IPS مناسب شما نباشه.

موفق باشید

لینک ارسال

درگاه دارد و اتوماتیک می باشد.

ایجاد بخش وی آی پی و وصل بودن به درگاه بانکی به صورت رایگان افزونه ی اون موجوده یا باید سفارش داده شه.

اینا رو میپرسم برای برآورد هزینه.

هزینه ی متوسط طراحی یک قالب ساده تر از قالب همین انجمن چقدره ؟

مممنونم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
ایجاد بخش وی آی پی و وصل بودن به درگاه بانکی به صورت رایگان افزونه ی اون موجوده یا باید سفارش داده شه.

رایگان است.

هزینه ی متوسط طراحی یک قالب ساده تر از قالب همین انجمن چقدره ؟

قیمت ها متفاوته و شما می تونید با تماس با مدیران بخش طراحی قالب قیمت رو جویا بشید. لیست این مدیران رو با کلیک بر روی گروه های کاربری در انتهای صفحه اول می تونید پیدا کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...