رفتن به مطلب

راهنمایی برای تبدیل از VB به IPB

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیزِ آی پی بی پارسی

سوالی که برای بنده پیش اومده اینه که من میتونم کاری کنم که دیتا بیس وی بیم رو به IPB انتقال بدم ولی ویبیم حذف نشه !
لازم به ذکره سایتم تحت وی بی بر روی دامنه ی اصلی هست و IPB را بر روی ساب دامین نصب کردم

دو مورد وجود داره که باعث میشه دلم نخواد یهویی وی بیم حذف بشه :

1. آیا کاربرای سایتم علاقه ای به این سیستم دارند یا خیر ! (اگه علاقه ندارند به ویبی برگردم)
2. میخوام ایندکسم نابود نشه تا اینکه میاد IPBم کامل به گوگل معرفی شه ویبیم باشه

با تشکر از شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیزِ آی پی بی پارسی

سوالی که برای بنده پیش اومده اینه که من میتونم کاری کنم که دیتا بیس وی بیم رو به IPB انتقال بدم ولی ویبیم حذف نشه !

لازم به ذکره سایتم تحت وی بی بر روی دامنه ی اصلی هست و IPB را بر روی ساب دامین نصب کردم

دو مورد وجود داره که باعث میشه دلم نخواد یهویی وی بیم حذف بشه :

1. آیا کاربرای سایتم علاقه ای به این سیستم دارند یا خیر ! (اگه علاقه ندارند به ویبی برگردم)

با تشکر از شما

اگه نظر کاربرا برات مهمه یک تاپیک تو انجمن ایجاد کن وآدرس انجمنی که روش IPB نصب کردی رو به کاربرا بدی و نظر بدن خیلی بهتره.

ایندکس هم درسته مشکلاتی براش پیش میاد ولی برای اینکه سریع تر ایندکس بشه تو گوگل هم راهکاری وجود داره.

وارد گوگل وب مستر تولز شو.

پس از تایید سایت به قسمت

crawl و بعد fetch as google

و لینک هارو وارد کن.سایت به سرعت در گوگل ایندکس میشه.

بازهم دوستان راهنمایی میکنن

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اولین و مهمترین مساله برای شما باید این باشه که آیا IPB رو شما تسلط مناسب بر روی اون دارید که بتونید هر آنچه که توی vb بود در IPB هم داشته باشید ؟

اگر شما فقط به استناد اینکه گفته می شه IPB امنیت و یا انعطاف بهتری داره بخواید مهاجرت کنید صد درصد با شکست مواجه می شید! این طوری برای شما مثال بزنم فرض بگیرید شما یک دو چرخه دارید و از اون استفاده می کنید حالا به شما یک موتور هدیه داده می شه. اگر شما طرز کار با موتور و گواهینامه موتور سیکلت رو نداشته باشید صد درصد مشکل خواهید داشت. اینکه چه طوری کار کنید. قوانین پایه یکی هستن ولی شرایط متفاوت هست. اگر نتونید با موتور کار کنید در انتها بر می گردید به همون دوچرخه و میگید هیچی دوچرخه نمی شه در صورتی که هم شما و هم ما می دونیم که موتور سیکلت یک وسیله نقلیه پیشرفته تر از همون خانواده هست که کارایی و عملکرد بهتری داره.

با توجه به مقدمه بالا :

موفقیت و فعالیت سایت شما مدیون زحمات شما هست یا به خاطر اینکه انجمن سازتون vb هستش ؟ این طوری بگم خدمت تون یعنی کاربرا چون انجمن تون vb بوده اومدن دارن فعالیت می کنن یا اینکه به خاطر جو و محیط و مطالبی هست که به اشتراک گذاشته می شه ؟

شما اگر اول از همه بتونید با این سیستم کار کنید و همون امکانات رو در IPB فراهم کنید مطمئنا کاربران شما هم مثل بقیه انجمن هایی که از vb به IPB توی دنیا منتقل شدن کار خواهند کرد و مشکلی نخواهند داشت می گم بازم فقط و فقط به شرطی که شما توانایی این رو داشته باشید که به درستی از IPB استفاده کنید و کارها رو پیش ببرید.

یک راه رو @@طاها الیاس زاده عزیز گفتن. شما می تونید با redirect هم این مشکل رو برطرف کنید ولی دقت داشته باشید شما حتی اگر ساختار URL ها رو هم تغییر بدید و از سیستمی به سیستم دیگه ای مهاجرت نکنید بازم index های شما از دست می ره. ولی این نکته رو دقت کنید که IPB از HTML5 استفاده می کنه و vb از xhtml 1 !!!  توی طولانی مدت به خاطر متا دیتا و سئو Build In سیستم IPB به نفع شما خواهد شد. نمونه سایتی که می تونم بگم این کار رو انجام داد و از vb به IPB مهاجرت کرد persianscript.ir هست.

دو تاپیک زیر می تونه برای شما مفید باشه :

http://forum.persianscript.ir/topic/15232-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86%D8%9F%D8%9F%D8%9F/

و

http://forum.persianscript.ir/topic/15246-تغییر-نرم-افزار-انجمن-پرشین-اسکریپت/

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...