رفتن به مطلب

مشکل با سطح دسترسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

با مشکل عجیبی مواجه شدم

تا چند وقت پیش هیچ مشکلی برای نمایش انجمن ها برای سطوح مختلف کاربری نبود، ولی اخیرا بعضی از کاربران نمی توانند انجمن ها را ببینند

به عنوان مثال اگر 5 انجمن داشته باشم، 2 انجمن اول دیده شده و بقیه دیده نمی شوند.

از قسمت اعضا، permission ها رو چک کردم، تیک ندارند. امکان مشاهده و ارسال پاسخ و دانلود و ... را بصورت کلی انتخاب می کنم، ذخیره را میزنم، ولی باز هم همان مشکل باقیست و انگار ذخیره نشده است.

بصورت دستی به permission انجمن ها میرم و یکی یکی حالت مشاهده و .... را برای کاربران انتخاب میکنم ، ذخیره که کنم، مشکلی نیست. ولی بصورت یکجا نمی توانم انجام دهم

مشکل از کجا هست و چجوری باید حلش کنم؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا هیچ تغییری در سطوح کاربری نمی توانم بدهم !!!!

ممکن است به تنظیمات پوشه خاصی روی سرور برگردد؟

لینک ارسال

لطفاً در انجمن "درخواست افزايش رتبه" حساب کاربری خودتون رو از کاربر عادی به کاربر رسمی ارتقاء بدید تا بهتون کمک کنم. پس از اینکه این کار رو انجام دادید راه حل مشکلتون رو بهتون میگم.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

لطفاً در انجمن "درخواست افزايش رتبه" حساب کاربری خودتون رو از کاربر عادی به کاربر رسمی ارتقاء بدید تا بهتون کمک کنم. پس از اینکه این کار رو انجام دادید راه حل مشکلتون رو بهتون میگم.

انجام شد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

لینک ارسال

آیا ممکن است محدودیت تعداد زیرانجمن وجود داشته باشد؟

به عنوان مثال تا 100 زیرانجمن و به همین دلیل مشکل بوجود آمده باشد؟

یا به علت تعداد کاربر ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

@@oxision اون مقادیری که گفته شده در اون تاپیک در سرور شما چقدر هست؟ اگر تعداد انجمن هاتون تا این حد زیاده، پس مقدار زیاد تری نیاز هست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...