رفتن به مطلب

فارسی ساز Forums (انجمن ساز) IPS 4.1

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

عرض ادب و ارادت جناب نامنی ، با انتشار نسخه 4.1 از انجمن ساز IPS شاهد ویرایش عنوان انجمن ها و دسته ها بودیم :D برای بنده سوال شده که ایا مثلا من فارسی ساز نسخه قبلی رو که خودم ویرایشش کردم رومیتونم در نسخه 4.1 بارگذاری کنم ؟ در مورد پوسته ها و افزونه ها هم همینطور ایا این امکان هست افزونه هایی که در 4.0 استفاده میشوند در 4.1 غیر فعال شوند ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

کلا معماری 4 با 4،1 فرق داره پس نه پلاگین های 4و نه قالب های 4روی 4،1جواب میده و درنتیجه دقت کنید که کدوم ورژن رو قصد استفاده دارید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پوسته ها هم همون طور که @@Saeb.Koohpayeh عزیز فرمودن امکانش نیست مگر اینکه از قبل روی سیستم نصب باشه و شما سیستم رو ارتقا بدید البته که همیشه صد درصد نیست و ممکنه دچار خطا بشید. زبان هم دچار مشکلاتی خواهید شد ولی در این جور موارد توصیه می شه هر تغییری که اعمال می کنید جایی یادداشت کنید.

در هر صورت می تونید از زبان نسخه قبل استفاده کنید. ولی خوب کامل نخواهد بود.

لینک ارسال

کلا معماری 4 با 4،1 فرق داره پس نه پلاگین های 4و نه قالب های 4روی 4،1جواب میده و درنتیجه دقت کنید که کدوم ورژن رو قصد استفاده دارید

من دقیقا متوجه منظورتون نمیشم ؟ جواب میده یا نمیده ؟ 

پوسته ها هم همون طور که @@Saeb.Koohpayeh عزیز فرمودن امکانش نیست مگر اینکه از قبل روی سیستم نصب باشه و شما سیستم رو ارتقا بدید البته که همیشه صد درصد نیست و ممکنه دچار خطا بشید. زبان هم دچار مشکلاتی خواهید شد ولی در این جور موارد توصیه می شه هر تغییری که اعمال می کنید جایی یادداشت کنید.

در هر صورت می تونید از زبان نسخه قبل استفاده کنید. ولی خوب کامل نخواهد بود.

تشکر از توجه شما . فقط چرا در بخش دریافت افزونه ها عنوان مد های IPS 4.0 را به IPS 4.0 و 4.1 تغییر دادید ؟ نظر شما این هست که از 4.0.13 استفاده کنم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من دقیقا متوجه منظورتون نمیشم ؟ جواب میده یا نمیده ؟

جواب می ده ولی خوب در بعضی از جاها به احتمال خیلی زیاد براتون مشکل نمایشی بوجود میاد.

تشکر از توجه شما . فقط چرا در بخش دریافت افزونه ها عنوان مد های IPS 4.0 را به IPS 4.0 و 4.1 تغییر دادید ؟ نظر شما این هست که از 4.0.13 استفاده کنم ؟

به این دلیل تغییر داده شده که بیشتر از 50 درصد از مد های نسخه 4.0 با نسخه 4.1 سازگاری دارند. اگر می خواید از سری 4 استفاده کنید از آخرین نسخه 4.1 استفاده کنید که فوق العاده performance عالی داره!

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام

میبخشید این فارسی سازی رو چطوری انجام بدیم که پنل مدیریتی هم فارسی بشه اموزش میدید یا لینک به صفحه اموزشتون.

خیلی ممنون از پشتیبانی عالیتون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

میبخشید این فارسی سازی رو چطوری انجام بدیم که پنل مدیریتی هم فارسی بشه اموزش میدید یا لینک به صفحه اموزشتون.

خیلی ممنون از پشتیبانی عالیتون

بخش آموزش های سری ۴ آموزش های مرتبط قرار دارد.

چگونه زبان فارسی را نصب کنیم

موفق باشید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • مدیر کل بازنشسته سایت

به روز رسانی ارسال
تقریبا ترجمه کامل شده.هماهنگ شده با نگارش 4،1،5
درصورت ترجمه اشتباه ؛لطفا در بخش مربوطه عنوان نمایید

ویرایش شده توسط وحید نامنی
بررسی خواهد شد
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با تشکر از شما آقای @@Saeb.Koohpayeh عزیز

من فقط ۵ رشته پیدا کردم که در فایل موجود در سایت وجود نداشت. آیا بیشتر از این تغییرات اعمال کردید ؟ دقت داشته باشید که این بسته ، بسته خام هست و شامل هیچ مدی نمی شه.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...