رفتن به مطلب

ارورNot Found

ارسال‌های توصیه شده

با سلام »

کمکککککککککککککککککککککک

بیچاره شودم بیچاره...

روی هر منوی سایت(دانلود ها.. چت روم ها...ویدو ها) حتی مشخصات خودم پروفایلم کلیک میکنم میگه

The requested URL /files/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at king.3cret.ir Port 80

یا میگه

The requested URL /forum-2/announcement-1-قوانین/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at king.3cret.ir Port 80

یکی کمکم کنه ابروم میره بخدا...

کمک:

لازم به گفتن داره من سایت اصلی رو پاک کردم و فروم رو پاک نکرم فرومم به صورت ثابدامنه هست و سایت اصلی رو محتویاتشو پاک کرده باشم فکر نکنم به فرومم ربطی داشته باشه..من که پوشه فرومم رو پاک نکردم..

تازه همه چیش کار میکرد حتی بعد از پاک کردن محتویات سایت اصلی تا اینکه من اروو چت رو نصبیدم رو سایت..

کمک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

کد های htaccess مورد نیاز برای آدرس ها از host تون پاک شده. مراجعه کنید به بخش friendly url در مدیریت (سرچ کنید) سپس کد هایی که بهتون نشون داده می شه رو درون .htaccess قرار بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

کد های htaccess مورد نیاز برای آدرس ها از host تون پاک شده. مراجعه کنید به بخش friendly url در مدیریت (سرچ کنید) سپس کد هایی که بهتون نشون داده می شه رو درون .htaccess قرار بدید.

موفق باشید

با سلام من مراجعه کردم اما هیچ کدی بهم نداد :sorry: راسی این htaccess  رو من تو روت پیدا نکردم باید بسازمش؟ یا جاهای دیگه ای از هاسته؟ خوب اگه باید بسازمش تو عکس نگاه کنید وقتی رو بله میزارم  هیچ کدی نمیده تا من بریزم تو htaccess .. :shout:....خوب روی خیر گزاشتم اون گزینه هارو و سایتو بالا اوردم مشکل حل شد همه چی کار میکنه ..عایا روی خیر باشه اون گزینه ها مشکلی یش میاد برام؟

Untitled_1.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر روی Yes بگذارید برای سئو بهتره.

کد ها هم که توی htaccess قرار بگیره این ها هست :

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule \.(jpeg|jpg|gif|png)$ /public/404.php [NC,L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...