رفتن به مطلب

دانلود قالب بی نظیر Subway برای IPS 4.1

ارسال‌های توصیه شده

قالب بی نظیر Subway برای IPS 4.1

مشاهده فایل

سلام خدمت دوستان گرامی
مدتی بود که قالب فارسی برای IPS 4 نگذاشته بودم که بیشتر به دلیل روند کند انتشار قالب ها درون اینترنت هست
اما امروز برای شما عزیزان قالب بی نظیر و محبوب Subway که توسط دوست عزیزمون ساسان ایزدبخش به اشتراک گذاشته شده را فارسی کردم و برای شما عزیزان قرار دادم
این قالب به صورت پیشفرض از راستچین به خوبی پشتیبانی می کند بنده ترجمه متون و اضافه کردن فونت فارسی را انجام دادم که امیدوارم خوشتون اومده باشه

در ضمن کپی رایت آی پی بی فارسی خواهشا حذف نشود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

سلام

ممنون از زحمتی که کشیدین ولی کاش طریقه ی نصبش رو به طور خلاصه تو یه خط میدادید تو انجمن هرچی سرچ میکنی فقط گفتن فلان فایل رو فلان جا آپلود کن و تمام ولی فایلهایی مثل این فقط یه فایل دارن که تو هیچ کدوم از مطالب من پیدا نکردم چجوری نصب کنم نه پوشه ی ایمیج داره نه پوشه ی آپلود ولا حیفه به خدا این همه زحمت میکشین کاربر میاد سردرگم میمونه اگه زحمت بکشین موقع قرار دادن همه ی فایل ها چه پوسته ها چه افزونه ها ...... یه توضیح مختصر در مورد نصب فایلی که گذاشتین خیلی خوب میشه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این سردر گمی به این خاطر است شما بخش های ورژن 4 رو مطالعه نکردین از نسخه 4 به بعد  کل افزونه ها ؛ قالب ها و برنامه ها همه از بخش کنترل پنل ادمین انجام میشه

به بخش شخصی سازی واقع در پنل ادمین برید و پوسته رو اپلود کنید کار تمام هست

لینک ارسال

در 33 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

این سردر گمی به این خاطر است شما بخش های ورژن 4 رو مطالعه نکردین از نسخه 4 به بعد  کل افزونه ها ؛ قالب ها و برنامه ها همه از بخش کنترل پنل ادمین انجام میشه

به بخش شخصی سازی واقع در پنل ادمین برید و پوسته رو اپلود کنید کار تمام هست

با تشکر از راهنمایی تون ولی حجم این فایل بیشتر از 2 مگابایت هستش امکان آپلود از پنل کاربری نداره

چطوری آپلود کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، mogadam20 گفته است :

چطوری آپلود کنم؟

این آموزش رو مطالعه کنید

لینک ارسال

در در 1394/09/22, 14:10:59، علی یوسفلاوی گفته است :

برای نسخه ۴.۱ آپدیت شد ، باتشکر از آقای ایزدبخش

سلام

حداقل نسخه قدیمی رو حذف بکنید تا بدونیم کدوم جدیدتر هستش یا اسم فایل جدید رو در این تاپیک بذارید :(

این نسخه جدید هستش

نقل قول

IPBFarsi_Subway.rar

1.7 MB

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

حداقل نسخه قدیمی رو حذف بکنید تا بدونیم کدوم جدیدتر هستش یا اسم فایل جدید رو در این تاپیک بذارید :(

این نسخه جدید هستش

با تشکر

یاحق

سلام

حق با شماست اما اون زمان که آپدیت شد هنوز تعدادی از کاربران از نسخه 4.0 استفاده میکردند برای همین پاک نشد

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

حق با شماست اما اون زمان که آپدیت شد هنوز تعدادی از کاربران از نسخه 4.0 استفاده میکردند برای همین پاک نشد

سلام

فرمایشتون متین و بجاست :)

پس حداقل اسم فایل هارو روش قرار بدید تا بدونیم! :)

چون من نسخه قدیمی نصب کردم دیدم قالب داغون شد و بعدش نسخه جدید نصب کردم درست شد :(

با تشکر

یاحق

سلام

یه درخواستی هم داشتم :>

اگه امکان داره تنظیمات این قالب رو فارسی سازی بکنید که بتونیم راحت تر تغییراتمون رو درش بدیم [-O<

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...