رفتن به مطلب

دانلود دانلود پوسته اختصاصی GameTime برای IPS 4.1

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مشاهده فایل دانلود پوسته اختصاصی GameTime برای IPS 4.1 سلام دوستان   طبق قولی که داده بودم این استایل رو برای نسخه 4.1 هماهنگ کردم و در اختیارتون میزارم ، فقط نسبت به

سلام  دستت دردنکنه ، پوسته زیبا و قشنگی طراحی کردید. موفق باشید.

در custom.css کد زیر رو پیدا کنید : body { font-family: calibri,byekan; background-color: #F1F4F5; } و بکگراند بدید ، البته قسمتی از تصویر میره زیر هدر   اما اگر فقط مختص اون قسمت وسط میخ

تصاویر ارسال شده

آخه تو اینجا دیدم ملت هزار و یک مشکل از آپگرید انجمن به نسخه 4.1 دارن از جمله ارور پروفایل کاربری که بنده وقی از 3.4 به 4 آپگرید کردم داشتم و هیچ کس قادر به حل این ارور نبود ! 

خلاصه ممنون بابت پاسخگویی شما برخلاف بقیه تاپیک ها این تاپیک پاسخگوییشو قبول داشتم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخه تو اینجا دیدم ملت هزار و یک مشکل از آپگرید انجمن به نسخه 4.1 دارن از جمله ارور پروفایل کاربری که بنده وقی از 3.4 به 4 آپگرید کردم داشتم و هیچ کس قادر به حل این ارور نبود ! 

خلاصه ممنون بابت پاسخگویی شما برخلاف بقیه تاپیک ها این تاپیک پاسخگوییشو قبول داشتم

خواهش میکنم

مشکل پروفایل ها وقتی ظاهر میشه که اپ یا پلاگین با نسخه جدید سازگار نباشه

در همچین موارد ارور ۲۰۴۸ داده میشه

لینک ارسال

الان کدوم برنامه ها و پلاگین های 4 با 4.1 خوانایی نداره ؟

ضمنن در این قالب زیبای شما ، چه طوری پست بیت رو خوشکتر کنیم؟

لینک ارسال

و یک سوال دیگه چه طور تب های کتگوریها رو شفاف کنم که پس زمینه که یه عکس هست دیده بشه ؟ یعنی یه حالت شفافیت 50 درصدی مثلا 

لینک ارسال

بیشترشون مثل چت باکس ، آخرین ارسالی ها ، نمایش گروه های کاربری ، نمایش استایل یوزر ها در تمام قسمت ها و ... آپدیت شدند اگر از پلاگین خاصی استفاده میکنید اسمش رو بگید تا چک کنم

برای مورد دوم کلاس تب ها رو پیدا کنید و کد زیر رو اضافه کنید

background:rgba(0,0,0,0.5) ;

3 تا مقدار اول تعیین کنند rgb هست و مقدار آخر برای شفافیت

لینک ارسال

ممنون به 4.1 ارتقا دادم و مشکلی نبود

درمودر کلاس tabs دقیقا کجا هست ؟

انجمن رو باز کنید یا یوزر تست با دسترسی نمایش انجمن در حالت آفلاین بفرستید تا کلاس تب هارو پیدا کنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...