رفتن به مطلب

چند تا سئوال ؟ ( بن کردن ، اخطار و تنظمیات امنیتی انجمن)

ارسال‌های توصیه شده

باسلام خدمت شما و ضمن صبح بخیر شما دوستان گرامی؛

چندتا سئوال در مورد بن کردن ، اخطار و تنظمیات امنیتی دارم.

سئوال در مورد بن کردن :

- من هوک بن کردن با یه یک کیلک نصب کردم حالا می خواستم اگر دوتا گروه داشته باشم یکی A دیگری B باشد ، به طوری که هر دو گروه قابلیت بن کردن را داشته باشند. ولی گروه  A بتواند گروه B بن کند ولی گروه B نتواند گروه A را بن کرد فقط بتواند گروه های دیگر را بن کند ، چه باید کرد؟

سئوال در مورد اخطار :

1) اگر دوتا گروه داشته باشم یکی C دیگری D باشد ، به طوری که هر دو گروه قابلیت اخطار دادن را داشته باشند. ولی گروه  C بتواند به گروه D اخطار بدهد ولی گروه D نتواند به گروه C اخطار بدهد ، چه روشی لازم است؟

2) اگر یک کاربری عمداً به یکی اخطار  دهد ، برای اینکه اخطار آن پاک گردد ، چه کاری بایستی انجام داد؟

سئوال در مورد امنیت :

- در قسمت System > Security Center گزینه های زیر قرمز بودند.

IP.Board Unauthorized File Checker

IP.Board Executables Deep Scan

اول به پشتیبانی اطلاع دادم ، ولی آنها گفتند از طرف سرور و هاست نیاز به چه تغییرات یا تنظیماتی دارید؟

1) حال سئوالم این هست باید از هاست تنطیماتی اعمال شود یا باید در مدیریت انجمن وارد شوند و مشکل را برطرف نمایند ، اگر مشکل از هاست است باید دقیقاً چه چیزی به آنها گفته شود تا مشکل را برطرف نمایند؟

نکته : من الان خودم روش زدم زدم تا سبز بشه که مطابق تصاویر زیر شده

post-3310-0-55609700-1444272736_thumb.pn

ولی داخل هر کدام (به جز مورد سه ) مطابق تصویر زیر این خطا به وجود آمده

post-3310-0-60553000-1444272772_thumb.pn

2) آیا IP.Board PHP/CGI .htaccess Protection باید Learn More باشد یا Run Tool Now که هست درسته؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1) وقتی کسی توانایی اخطار داره یعن مدیر هست و امکان اخطار به مدیران نیست.

2 ) http://ipsfarsi.com/files/file/1482-reverse-warning/و http://ipsfarsi.com/files/file/1017-warn-log/

3) IPB به شما می گه که این فایل ها مشکوکه. اگر اسکن بشه و موردی یافت نشه مشکلی نیست.

موفق باشید

لینک ارسال

@blue_star.pngوحید نامنی

ممنون از پاسخگوی شما 

من می خواستم دوتا گروه بسازم یکی معاون دیگری ناظم که هر دوی آنها بتوانند بن کنند و اخطار ، که هر وقت از ناظم خطایی سر زد معاون انجمن بتواند آن را بن کرده و به آن اخطار بدهد ، برای این مسئله چه باید کرد؟

در مورد سئوال سوم (امنیت)  در قسمت IP.Board Unauthorized File Checker مطابق تصاویر زیر نشون می دهد آیا مشکلی ندارد؟ در صورتی که مشکل دارد برای رفع آن چه باید کرد؟

Ashampoo_Snap_2015_10_09_11h53m53s_001_.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من می خواستم دوتا گروه بسازم یکی معاون دیگری ناظم که هر دوی آنها بتوانند بن کنند و اخطار ، که هر وقت از ناظم خطایی سر زد معاون انجمن بتواند آن را بن کرده و به آن اخطار بدهد ، برای این مسئله چه باید کرد؟

من بالا هم خدمت تون عرض کردم که نمی شه. حالا شما بسازید و تست کنید.

در مورد سئوال سوم (امنیت) در قسمت IP.Board Unauthorized File Checker مطابق تصاویر زیر نشون می دهد آیا مشکلی ندارد؟ در صورتی که مشکل دارد برای رفع آن چه باید کرد؟

خیر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...