رفتن به مطلب

عدم دریافت فارسی ساز Forums (انجمن ساز) IPS 4.0 Build 35

ارسال‌های توصیه شده

من قصد داشتم فایل "فارسی ساز Forums (انجمن ساز) IPS 4.0 Build 35" رو دریافت کنم که گویا دریافت این فایل تنها برای کاربران رسمی شما مقدور هست.

برای کاربر رسمی شدن هم باید آدرس انجمن رو در اختیار شما قرار بدیم.

حال اگر کاربری همچون من انجمنی نداشته باشه و تنها قصد داشته باشه این انجمن ساز رو تست کنه تکلیفش چیست؟

لطفا کمی محدودیت ها رو کمتر کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

به خاطر اینکه قبلا از فایل های اختصاصی IPBFarsi سوءاستفاده شده و بدون ذکر نام منبع و حتی به نام خودشون استفاده کردن مدیریت انجمن تصمیم گرفته این فارسی ساز با محدودیت ارائه بشه و تنها دراختیار اعضایی که انجمن با  IPS4  دارن قرار بگیره

لینک ارسال

خانم شیرازی بزرگوار کاملا متوجه هستم چی میگید اما فکر نکنم کار صحیحی باشه ، چون کسی که بخواد از این کارها بکنه باز هم می تونه با ایجاد یک انجمن آزمایشی به فارسی ساز ها دسترسی پیدا بکنه و کار خودش رو انجام بده :)

شما یه فکری به حال کاربرانی مثل من رو هم بکنید.

کسی که انجمن نداره و تمایل داره سیستم رو به صورت فارسی تست کنه :)

الان من باید چه کار کنم؟ فعلا امکان راه اندازی انجمنی رو ندارم و خیلی علاقه دارم سیستم رو به صورت فارسی تست کنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

همزمان با رونمایی IPB 3 با پنل تماما فارسی ، دسترسی به IPS4 تماما فارسی هم به صورت عمومی در خواهد آمد.

لینک ارسال

بسیار هم عالی !

اما هم زمان معلوم نیست و هم برای من کمی سخت هست که تا زمان نامعلوم منتظر بمونم :)

اگر امکان برای شما وجود داره یه فارسی ساز در اختیارم قرار بدید ممنون شما خواهم بود

لینک ارسال

از جوانبی نه میشه طبق خواسته شما عمل کرد از جوانبی هم سیاست های مدیریت مهم است چراکه به گفته خودشان سوء استفاده میکنند در این صورت به صورت 70 درصدی کاهش میدن این مشکل رو 

از خود اقای نامنی درخواست کنید براتون ارسال کنند

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لطفا درخواست تون رو پیام خصوصی کنید .

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...