رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد سئو و درخواست راهنمایی

ali.wp

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سلام

من انجمنم رو تقربا کامل کردم و میخوام برم سراغ وبمستر و سئوش .

برای وبمستر نقشه سایت رو از کجا ببینم .. ادرس نقشه برای انجمن چیه ؟

ایا مدی هم هست برای سئوی انجمن که مفید باشه ؟

ممنون 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

من انجمنم رو تقربا کامل کردم و میخوام برم سراغ وبمستر و سئوش .

برای وبمستر نقشه سایت رو از کجا ببینم .. ادرس نقشه برای انجمن چیه ؟

ایا مدی هم هست برای سئوی انجمن که مفید باشه ؟

ممنون 

شما بروید در ریشه انجمن تون که در هاست تون ریختید ، دنبال فایل Sitemap.xml بگردید ، سپس آدرس این فایل را به وب مستر بدهید. ( اگر هم این فایل را ساخته نشده بود ، آموزش هایی در همین انجمن هست جستجو کنید برای ساخت خودکار Sitemap.xml )

در زمینه مد سئو هم مدی هست ، که برای انجمن هایی هست که از ویبولتین انتقال دادند به IPB . اگر شما مستقیم نصب کردید ، لازم نیست.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سئوی IPB به صورت پیش فرض 98% است :)

سئو و درصد؟ بر چه مبنایی می گید؟ به نظر مبیرسه که شما اشتباه می کنید در این مورد. تو سئو تنها چیزی که نمیشه گفت همون درصده. اگه همین طور باشه که شما میگی... یعنی اگه چند تا سایت همشون 100 درصد باشن، رتبه بندی چطوریه؟

لینک ارسال

سئو و درصد؟ بر چه مبنایی می گید؟ به نظر مبیرسه که شما اشتباه می کنید در این مورد. تو سئو تنها چیزی که نمیشه گفت همون درصده. اگه همین طور باشه که شما میگی... 

خوب سئو از 100 حساب میشود که باید تمامی موارد رو به درستی و منظم چک کنید .درمورد سئو  یه کم سرچ کنید اطلاعات بیشتری بدست میارید.

https://www.woorank.com/en/www/invisionpower.com

یعنی اگه چند تا سایت همشون 100 درصد باشن، رتبه بندی چطوریه؟

خوب نگاه کنید این شماره ها مثل شماره های الکسا نیست فکر کنم منظورتون همین بود که اگر هرچی پایینتر باشه بهتر هست ولی این بلعکس هست و با هیچ سایت دیگری مقایسه نمیشود.

این رتبه مخصوص سایت شما هست که ببینید سئو خود چقدر خوب هست و تمام موارد رو بدرستی انجام دادید سایت بالا از 100 / 84.6 گرفته.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

با سلام و سپاس آیا با بک لینک گذاشتن و مطالب به روز و آپدیت می توان به سئو سایت کمکی کرد؟

لطفا سوال خودتون رو در یک تاپیک جدید مطرح بفرمایید.

با تشکر

لینک ارسال

سئوی IPB به صورت پیش فرض 98% است :)

سئو خروجی پوسته بر اساس درصد محاسبه میشه و سئو به این تنها ختم نمیشه . 

اصلا چیزی نیست که بخوایم براش حدود لحاظ کنیم چون تمامی نداره و موتور جست و جوی گوگل برای بهبود سیستمش موارد جدید و قوانین جدیدی رو اضافه میکنه .

---------

در کل به این فکر نباشید که حد و حدود لحاظ کنید فقط با توجه به قوانین و استاندارد ها پیش برید تمامی جوانب را در نظر بگیرید با گوگل دوست باشید در کنار این دوستی به دیگر موتور های جست و جو نیز دست دوستی دهید . 

همچنین سعی کنید هسته سایت خود را با استاندارد های مورد نیاز خود سازگار کنید مثلا افزونه ای بنویسید که سایت شما را دوست گوگل کند مثلا افزونه schema . برای وردپرس 

علم سئو انچنان نیست که در یک تاپیک بخواید بهش برسید نیاز به تجربه و سال ها کار هست هم چنین باید با ساختار سایت خود اشنا باشید بعد بفهمید چگونه بهینه اش کنید . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...