رفتن به مطلب

اجازه دانلود فارسی ساز نسخه 4 را نمی‌ده

ارسال‌های توصیه شده

سلام، 

من نسخه 4 رو نصب کردم. حالا میخوام فارسی سازش رو نصب کنم. اومدم دانلود کنم که پیعام میده که اجازه دانلود ندارید! اگر دلیلش رو بفرمایید ممنون میشم. اگر هم باید خرید کنیم که بفرمایید. الآن من دقیقا نمیدونم مشکلم چیه! 

پیغامش اینه: 

متاسفیم ، ولی سطح دسترسی شما اجازه چنین کاری را به شما نمی دهد!

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این چه طرز ترویجه؟ خخخخ از یه طرف مردم رو دعوت به استفاده میکنند و بعد فارسی سازش رو دریغ میکنن؟ خوب اگه پولیه که بفرمایید بخریم اگه در وسعمون باشه...اگه هم نیست که موقع دانلود نسخه 4 بنویسید که ما اینقدر خودمون رو الاف نکنیم!

حالا چطوری میشه غیرعادی بشیم؟

لینک ارسال

لینک ارسال

ممنون.

مطابق دستورالعمل ارسال کردم. ولی مطابق بند 3، تالار باید کامل باشه در صورتی که من میخوام فارسی ساز نصب کنم تا بتونم تالار رو کامل کنم. !!!

لینک ارسال

خیلی ممنون. نسخه ی 3 رو نصب کرده بودم ولی پست ها ارسال نمیشد، یا در حین ویرایش لیست تالارها خطا میداد و یه دفعه همه تالارها نیست میشد!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

این چه طرز ترویجه؟ خخخخ از یه طرف مردم رو دعوت به استفاده میکنند و بعد فارسی سازش رو دریغ میکنن؟ خوب اگه پولیه که بفرمایید بخریم اگه در وسعمون باشه...اگه هم نیست که موقع دانلود نسخه 4 بنویسید که ما اینقدر خودمون رو الاف نکنیم!

خیلی متاسفم که چنین برداشتی از گروه مدیریت اینجا کردید ولی می خوام دلیلش رو بهتون بگم تا بدونید بعد بگید که این چه طرزش هست و الاف شدید.

نسخه 4 نسخه کاملی برای استفاده نیست . هنوز مشکلاتی داره که بر طرف نشده دلایل دیگه ای هم هست که در این تاپیک شرح دادیم : آیا به نسخه IPS 4 بروز کنیم یا نسخه IPS 4 را نصب کنیم؟

اینکه ما برای کاربران مون دلسوزی می کنیم و نمیخوایم که دچار ضرر و زیان بشن به نظر شما الافی هست، آیا اذیت کردن هست ! ایا واقعا ما مستحق دریافت چنین الفاظی هستیم ؟

خیلی ممنون. نسخه ی 3 رو نصب کرده بودم ولی پست ها ارسال نمیشد، یا در حین ویرایش لیست تالارها خطا میداد و یه دفعه همه تالارها نیست میشد!

همون طور که گفته شد :

برای مشکلاتتون تاپیک جداگانه بزنید .

مشکل از host شما هست.

لینک ارسال

سلام،

ابتدا باید از شما و گروه مدیریت آی.پی.بی فارسی عذرخواهی کنم. اون موقع یه کمی به خاطر مشکلی که شما میفرمایید از هاسته بهم ریخته بودم.

بعد از اون میخوام ازتون تشکر کنم که وقت میزارید و چنین محصولاتی رو در اختیار عموم قرار میدید. قبلا هم از محصولات شما استفاده کرده ام. واقعا حرف نداره.

امیدوارم که گروه شما هر روز موفقیت های بیشتری کسب کنه. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...