رفتن به مطلب

incorrect_furl

raminr63

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده سایتم رو با فول بک اپ از رو یک هاست دیگه به هاست دیگه منتقل کردن حالا وقتی میخوام وارد پنل ادمین بشم اررور   incorrect_furl میده بهم چیکار کنم!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

کافیه همین عنوان تاپیک تون رو جستجو کنید تا تاپیک های مرتبط رو ببینید.

http://ipsfarsi.com/topic/15712-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA/

لینک ارسال

ممنون

ولی مشکل من جوابش تو تاپیک هایی که گفتید نبود چون نه تنها این مشکل برای فروم بهم می اومد بلکه حتی وقتی وارد پنل مدیریت هم میشدم همچنان این مشکل بود بنابراین دسترسی برای ریست کردن کش وجود نداشت.

روش حل شدن رو میگم تا شاید بدرد دوستان بخوره:

تو هاست مبدا ادرس دهی انجمن بنده بصورت زیر بود.

/home2/myhost/public_html

اما تو هاست جدید ام ادرس دهی بصورت:

/home/myhost/public_html/

همونطور که میبینید یه اختلافی تو ادرسها هستش حالا ممکنه برای شما به صورتهای دیگه باشه.

و چون بخاطر ری استور کردن فول بک اپ این ادرس دهی با دیتابیس هم انتقال داده شده بود مشکل بوجود می اورد اما چون من دقیقا ادرس دیتابیس رو برای ویرایش این قسمت نمیدونستم (از اساتید اگه اطلاع دارند بزارن) یه راه سختر بکار بردم و تو هاست مبدا لینک ادرس دهی رو از تو پنل ادمین تغییر داده و ذخیره و ری کش کردم بعد دیتابیس ویرایش شده رو به هاست مقصد انتقال دادم درست شد.

حالا اگه فقط تیبل این مورد رو بودنید خیلی راحت میتونید از طریق دیتابیس با تغییرش خیلی راحت مشکل رو حل کنید (با این کار دیگه نه نیاز به انتقال دوباره دیتابیس دارید نه نیازه که انجمن رو از نو نصب کنید.)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...