رفتن به مطلب

مشكل بزرگی در مورد عكس های پروفایل به وجود اومده

اکبری

ارسال‌های توصیه شده

گزينه هاي رو تغيير بدم به yes  امكان پاك شدن پست ها يا حذف شدن اعضا وجود نداره ؟

post-3174-0-59492100-1428122167_thumb.jp

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب عمل اول رو انجام دادم و مشكل حل نشد الان در مرحله غير فعال كردن تمام هوك ها هستم و تمامشونو غير فعال كردم خطاهاي قبلي در خود انجمن نمياد ولي سه خطاي 

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_min' in /home/iair/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3357

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_max' in /home/iair/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3357

Warning: Illegal string offset 'required_applications' in /home/iair/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3371

در بالاي كنترل پنل ادمين قسمت هوك ها مياد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

کل هوک ها رو غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدوم هست.ورژن php مورد نیاز برای یه هوک ایده ال نیست برای همین ارور میده.اگر ورژن php شما 5.3 به بالا هست شما روی دکمه ی ادیت جلوی اسم هوک کلیک کنید و ورژن max و min 

php رو طوری تغییر بدید مطابق با هاست خودتون که دیگه ارور نده.

از هاست چه شرکتی استفاده میکنید؟

لینک ارسال

تمام هوكهاي را غير فعال كردم ولي خطاي بالا حذف نشد ... داخل كنترل پنل ادمين ...

اينطوري كه تشخيص اينكه مشكل از كدوم هوكه مشكل ميشه ...

از هاست شركت  آبتين وب

لینک ارسال

ممنونم از راهنمايي همه دوستان اين مشكل حل شد ولي مشكل فونت و رنگ پيدا شد كه در تاپيك ديگه اي عنوان كردم... بازم ممنونم كه كمك كرديد

لینک ارسال

دوباره سلام... يكي از هوكا كه غير فعال كرده بود و از قلم انداخته بودم و دقيقا انجمن با اين هوك مشكل داره ... همون هوكي كه گروههاي كاربري رو رنگي نشون ميده اساميشون رو ... وقتي فعالشون مي كنم انجمن به هم مي ريزه يكي از دوستان در مورد مينيمم و ماكسيمم ورژن حرف زدن من درست متوجه عرائضشون نشدم ميشه واضح تر توضيح بدن ... من به اين هوك خيلي نياز دارم نمي تونم از دستش بدم ... چطور مي تونم اين هوك رو با انجمن سازگار كنم ... اين كه فرمودن پي اچ پيت ورژنت چنده منظورشون رو نفهميدم ... از كجا بايد ورژنش رو تشخيص بدم ضمن اينكه كدوم پي اچ پي رو مي فرمايند كل قالب خيلي پي اچ پي داره كدومش...

ممنون ميشم كمك كنيد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اسم هوک رو دقیق بفرمایید چون برای رنگی شده بیش از ۲ مد وجود داره و امکان اینکه ما تشخیص بدیم که شما از کدوم استفاده می کنید نیست مگر خودتون بگید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

(SOS34) Group Color on User Links  v1.3.0

:sorry:

زمانی که می خواید فایلی رو دریافت کنید دقت کنید که چه نسخه ای رو دریافت می کنید. اولین لینکی که دیدید روش کلیک نکنید. شما زمانی که خواستید این مد رو دانلود کنید به جای نسخه جدید که نوشته 1.4 نسخه 1.3 رو دریافت کردید چون اول قرار داشته. مراجعه کنید به بخش دریافت و نسخه 1.4 رو دریافت کنید.

لینک ارسال

زمانی که می خواید فایلی رو دریافت کنید دقت کنید که چه نسخه ای رو دریافت می کنید. اولین لینکی که دیدید روش کلیک نکنید. شما زمانی که خواستید این مد رو دانلود کنید به جای نسخه جدید که نوشته 1.4 نسخه 1.3 رو دریافت کردید چون اول قرار داشته. مراجعه کنید به بخش دریافت و نسخه 1.4 رو دریافت کنید.

ممنون از راهنماييتون ... ولي داخل پرانتز بگم من اين هوكو كه الان دانلود نكردم چند ماهه پيش دانلود كردم و تا الان مشكلي نداشت ... ولي با انتقال هاست مشكل ايجاد شد :sorry:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...