رفتن به مطلب

چند سئوال قبل از نصب IPBoard

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

به نظزم بهترین و کاملترین و قطعی ترین و روشن ترین جواب ها رو دادم مثل اتصال به وردپرس که جواب دادم "بله امکان دارد" به نظر شما آیا این قطعی نیست؟ آیا گفتم "شاید" که شما دوباره سوال کردین؟ و یا انتقال از انجمن ساز دیگه که گفتم "بله میشه به غیر از لایک ها" آیا این قطعی نیست؟

و یا در مورد پیامک پرسیدین و منم گفتم از مدیران این سایت نوشتن و برای خرید با خودشون در ارتباط باشید، آیا این قطعی نیست؟ راستی یک سوال، واقعا این جواب ها قطعی نبود و یا چه برداشت دیگه ای کرده بودید؟ چون خیلی مشتاق هستم که بدونم.

سلام و خسته نباشید مدیر عزیز

آخه شما مشکل منو نمیدونید که فدات شم و منگر زحمات شما نیستم

کاربران سایت من اگر 1 تشکر یا ارسال ازشون کم بشه خیلی ناراحت میشن

اتصال با وردپرس رو خوندم اما مسئله اینه که من میتونم یک فرم عضویت با فیلد های دلخواه خودم درست کنم که توی فرم عضویت فیلد شماره تماس و ادرس و کدپستی بذارم که وقتی کاربر میخواد از ووکامرس من خرید کنه دیگه نیازی به تکمیل مجدد فیلد ها نباشه

من قبلا از سیستم پسند استقاده می کردم و بعد تغییر  دادم به سیستم تشکر دراگون ، حالا اگر انتقال بدم تشکر یا پسندهای همه کاربران صفر میشه؟

مثلا بعد از انتقال مشکلی برای عکس های فروم پیش نمیاد

اینکه زیاد حساس هستم چون میخوام انتقال بدون مشکل انجام بشه و برای اینکار هم نمی خوام خودم انجام بدم، اگر قبول کنید زحمتشو میدم به مدیران عزیز این سایت که از همه وارد تر و مطمئن تر هستند

میخوام قبل از استارت همه چیز رو بدونم و چک کنم و قصد جسارت به شما یا سایر دوستان رو نداشتم

دوست عزیز واقعا دارید شما کم لطفی می کنید دیگه. شما تازه کار هستید با IPB درسته ؟ خوب چرا اون راهنمای تازه واردین رو که بالای هر صفحه ما قرار دادیم و رنگش رو متفاوت کردیم مطالعه نمی کنید. مثلا تبدیل رو نوشته به چه صورته. شما کافیه فقط یک کلیک کنید تا جریان تبدیل رو متوجه بشید. یا سوالتون که چه host ای خوبه. اسکریپت ملزومات رو ما برای همین گذاشتیم دیگه که لینکش بازم توی همون راهنمای تازه واردین هست! ببینید در این تاپیک چند نفر به شما خواستن کمک کنن و چندین بار! شما هم برای کار خودتون تلاش کنید.

موفق باشید

سلام ، من همچین جسارتی نکردم و شاهد زحمات شما و سایر عزیزان هستم

بله تا حالا با ipboard کار نکردم و فقط به خاطر امنیت میخوام انتقال بدم

قوانین استفاده از انجمن رو میدونم و قبلا از شروع این تاپیک همه بخش ها رو خوندم و البته راهنمای تازه واردین

چون تازه کار هستم نمی خوام رییسک کنم و انتقال انجام بدم که به مشکل بخورم میخوام یکی از مدیران که وارد هست با دریافت هزینه این لطف رو در حق من انجام بده

اما قبل از انتقال نهایی میخوام هک های لازم ، تنظیمات سئو و امنیت ، قالب سایت آماده باشه و بعد انتقال انجام بشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

در مورد اتصال به ووکامرس رو خبر ندارم، چون کسانی که از IPB استفاده می کنند به اسکریپت های جانبی نیاز ندارند و خوشبختانه IPB همه امکانات رو از یک انجمن ساز گرفته تا فروشگاه ساز، وبلاگ ساز، بخش گالری حرفه ای (سیستم اشتراک عکس)، بخش دانلود (سیستم آپلود) و ... در اختیار داره که دیگه نیازی به کارهای دیگه نیست، ولی اگه شما تصمیم بر این دارید که از ووکامرس استفاده کنید باز هم میگم امکان داره چرا؟

چون ووکامرس به وردپرس وصل هست و وردپرس هم به IPB، پس میشه گفت که شدنی هست.

در مورد انتقال از ویبولتین 4 و 5 وجود دارد، و به طور کلی در ورژن 4 این موارد قابل انتقال هست:

We CAN convert

vBulletin to IP.Board

Announcements
Ban Filters1
Calendars
Calendar Events
Custom BBCode
Custom Profile Fields
Emoticons
Forums
Forum Moderators
Forum Subscriptions
Friends
Groups
Ignored Users
Members
Member Passwords
Personal Messages
Polls
Post Reputation
Profile Photos (Avatars)
Profile Comments
Ranks
Topics
Topic Ratings
Topic Subscriptions
Warning Logs

vBulletin to IP.Blog

Attachments
Blogs
Comments
Entries
Moderators
Subscriptions
Trackbacks
vBulletin to IP.Gallery

Albums
Images
Comments
vBulletin to IP.Content

CMS Sections
CMS Categories
CMS Articles

و این موارد قابل انتقال نیست:

We CANNOT convert

vBulletin to IP.Board

Bad Word Filters
Permission Sets
RSS Imports
vBulletin to IP.Blog

Content Blocks
Ratings 

و در مورد ورژن 5 این موارد قابل انتقال است:

We CAN convert

vBulletin to IP.Board

Custom BBCode
Custom Profile Fields
Emoticons
Forums
Forum Moderators
Friends
Groups
Ignored Users
Members
Member Passwords
Personal Messages
Polls
Post Reputation
Profile Photos (Avatars)
Ranks
Topics
Warning Logs 

و این موارد قابل انتقال نیست:

We CANNOT convert

vBulletin to IP.Board

Announcements
Profile Comments
Topic Ratings
Topic/Forum Subscriptions 

خوب: حالا بیا دوباره بگو که جواب دوستمون ناقص بود و هی سوال کن.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نظر لطف شماست . اگر شما می خواید IPB رو بخرید به راحتی با مراجعه به سایت InvisionPower.com می تونید خرید کنید که سایت شرکت IPB هست. در اونجا هم می تونید درخواست بدید که تشکر های شما رو هم تبدیل کنند.

فقط یک نکته، اگر فقط دارید به خاطر امنیت IPB از vb به IPB مهاجرت می کنید دست نگه دارید. اول با IPB در حد مناسبی آشنا بشید بعد اقدام کنید وگرنه دچار مشکل خواهید شد چون اکو سیستم ها با هم متفاوت هستند.

مثلا بعد از انتقال مشکلی برای عکس های فروم پیش نمیاد

خیر پیش نمیاد.

لینک ارسال

ممنونم از 2 مدیر عزیز و کسایی که پاسخ دادن و منو راهنمایی کرد

پس با اجازتون من در کنار vb یک دیتابیتس جدا میسازم و ip رو در یک فولدر دیگه نصب می کنم

هک ها و قالب و تنظیمات رو انجام میدم و یکبار برای تست انتقال میدم

تنها مشکلی من با ویبولتین فقط امنیت پایین اون و باگ های فراوانی که داره هست

مدیر بازنشسته عزیز ممنونم از اطلاعاتی که دادید

اگر فروشگاه ساز ip نیاز منو رفع کنه دیگه دلیلی نداره از ووکامرس استفاده کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...