رفتن به مطلب

بهم ریختگی قالب

Hossein_gfx مهمان

ارسال‌های توصیه شده

درود

بنده تازه شروع به کار با ای پی بی کردم

ولی یه مشکل دارم قالب نصب کردم ولی بهم ریخته عکسها نشون نمیده و ...

اینم آدرس سایت میتونید برسی کنید و بندرو راهنمایی کنید...

http://tikettarh.tk/

من فقط مبتدا هستم و تازه قصد کردم به یادگرفتن

با آرزوی موفقیت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یکبار قالب رو حذف کنید سپس به دقت طبق آموزش ها قالب تون رو نصب کنید. شما به درستی تنظیمات مربوط به پوشه قالب رو انجام ندادید.

لینک ارسال

درود

آموزش ها به صورت انگلیسی هستش بیشتر متوجه نمیشم و بعد وقتی میزنم ترجمه بعضی جاهاش ترجمه نمیکنه مشکل اینه

حالا باز با دقت نصب میکنم مشکلی پیش اومد تو همین تاپیک اعلام میکنم

بعد تو فایل های زیپ ایمپورت کنم یا ایک ام اس از زیپ در بیارم امپورت کنم

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آموزش های کجای سایت انگلیسی هست؟ همه به زبان فارسی توضیحات داده شده و صحبت می کنیم !!

لینک ارسال

ببخشید وحید جان مشکل حل نشد تا حدودی مشکل حل شد ولی باز همون مشکل هستش

عکس ها نشون نمیده بنده آموزش داخل فایل زیپ رو میگم که مربوط به قالب هستش آموزش داخل انجمن رو میرم تا حدودی درسته ولی این قالب به اضافه اون 3 تا فایل ایکس ام ال 2 تا پوشه داره و یه فایل هوک که اپلود کردم و فایل های ایک ام ال رو هم دقیقا اپلود کردم

موند یک پوشه اپلود و یه پوشه documentation

فک کنم هر چی هست داخل اینا هست بنده مو به مو آموزش نصب قالب رو طی کردم ولی باز مشکل اینه

من این قالب رو نصب میکنم اینم بدونید اسم قالب اینه agile

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اول از اینکه این مورد رو بگم خدمت تون که می دونید دیگه توی گفتگوی آزاد تاپیک زدید و ما نوشتیم این انجمن مخصوص مطرح کردن سوالات نیست.

شما اگر قوانین رو مطالعه کنید می بینید که نوشته انجمن سوالات و مشکلات و باز هم می بینید که بقیه کاربران همه در انجمن سوالات و مشکلات تاپیک می زنند. شما هم از این به بعد در اون انجمن تاپیک بزنید.

برای رفع مشکلتون :

اولین کار اینه که محتویات پوشه upload رو شما منتقل کنید به جایی که انجمن رو نصب کردید. دقت کنید محتویات پوشه upload نه خود upload.

سپس برید به قسمت Manage Hooks و فایل ipsThemesHook_agile.xml رو نصب کنید.

بعد از اون دو فایل agile.xml.gz و ipsthemes-agile.xml.gz در بخش نصب پوسته ها طبق آموزش ها نصب کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

ببخشید بنده بخشی پیدا نکردم سوالاتمو مطرح کنم

بعد هیچ فایلی با فرمت xml.gz  وجود نداره فقط فرمت xml   هستش که اون 2 تارو هم طبق آموزش نصب قالب ای پی بی نصب کردم ولی بازم مشکل هستش

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

ببخشید بنده بخشی پیدا نکردم سوالاتمو مطرح کنم

بعد هیچ فایلی با فرمت xml.gz  وجود نداره فقط فرمت xml   هستش که اون 2 تارو هم طبق آموزش نصب قالب ای پی بی نصب کردم ولی بازم مشکل هستش

شما قالب فارسی رو که دانلود کنید وجود داره :

http://ipsfarsi.com/topic/16524-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-agile-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

لینک ارسال

وحید جان من از اینجا نصب کردم محتویات داخل اپلود رو تو  جایی که نصب کردم اپلود کردم

از قسمت هوک ها هوک رو ایمپورت کردم و از قسمت نصب استایل 3 تا فایل ایکس ام ال رو اپلود کردم بازم همین مشکل داره

ادرس سایت بالا قرار داده شده میتونید ببینید بعد هنگام امیپورت قالب یعنی از اون 3 تا ایکس ام ال فایل اول منظورمه

هنگام ایمپورت اولی زیر اسم هوکی که ایمپورت کردم میاره باید روی اون بزارم روی اونم میزارم این مشکل میده و بدون اونم همین مشکله

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من راهنمایی هام رو کردم، متاسفانه بیشتر از این کمکی از دست من بر نمیاد.

امیدوارم بقیه دوستان که از تاپیک بازدید می کنن بتونن به شما کمک کنند.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...