رفتن به مطلب

کپی رایت!

ReZa RooHaNi

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

من فقط اومدم یه انتقاد بکنم

امیدوارم کسی هم از صحبتم بد برداشت نکنه چون یه دفعه دیگه هم انتقاد کردم و خیلی درگیری ایجاد شد

اگر ممکنه تکلیف این کپی رایت ها رو مشخص کنید یکی که شرکت سازندش زده یکی که ای پی بورد فارسی زده یکی هم فارسی ساز قالب زده دوتا مدم نصب میکنی کپی رایت میزنه خوده انجمن هر شخص هم نیاز به کپی رایت داره

اگر امکانش هست یه ساماندهی این قضیه رو بدید من مشکل ندارم کپی رایت کسی زیر سایتم باشه چون نه راستیچن قالبو کردم نه نسخه ای از این انجمن ساز ارائه دادم نه هیچی ولی اگر برای ipbfarsi زحمت میکشیم پس فکر به چیزای دیگه هم نکنیم کپی رایت هم میخوایم اضافه کنیم داخل کد ها به طوری که نمایش داده نشه

امیدوارم به کسی بر نخوره!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

کپی رایت سیستم که همون Community Forum Software by IP.Board هست به هیچ وجه قابل قبول نیست که پاک بشه.

در مورد کپی رایتی که قالب ها دارن، اون عزیزی که زحمت کشیده و مدت زمانی که وقت گذاشته تا قالب رو فارسی کنه این حق رو داره که کپی رایت قرار بده و در مورد چگونگیش تصمیم بگیره.

اگر شما دارید از قالبی فارسی استفاده می کنید که کسی دیگه اونو برای شما زحمت کشیده فارسی کرده تا استفاده کنید این کوچکترین کاریه که برای جبران زحمت اون فرد انجام بدید.

اما اگر شما نمی خواید کپی رایت قالب رو نمایش بدید یا باید خودتون فارسی کنید یا اینکه با طراح قالب صحبت کنید و اون رو راضی کنید.

اگر برای ipbfarsi زحمت میکشیم پس فکر به چیزای دیگه هم نکنیم

البته، من با این حرف موافق نیستم. این درست نیست حالا چون کمکی شده به شما ،دیگه چیزی فرد کمک کننده انتظار نداشته باشه. این به نظر من انتظار نابه جایی هست.

موفق باشید

• پسند 3
لینک ارسال

من منظورم این نیست اقا وحید زحمت کسی نادیده گرفته بشه اشتباه منظورمو رسوندم

• پسند 1
لینک ارسال

از نظر من هر جور انتظار برای حذف کپی رایت نا به جاست...
من حتی با توجه تجربم در فعالیتم تو انجمن های دیگه انتظار دارم کاربرا در ازای این خدمات بی دریغ یا فعالیت مثبت انجام بدن یا دونیت کنن اون هم به اجبار! این چیزیه که در اکثر انجمن های ایرانی و خارجی مرسومه...
اما اینجا تمام خدمات به طور باور نکردندی و رویایی رایگان و بی دریغ بوده!

• پسند 3
لینک ارسال

درود

کپی رایت Community Forum Software by IP.Board خط قرمز ما هستش.

در مورد کپی رایت قالب ها اکثرشون به ٱی پی بی فارسی لینک شده.

که اگر متن کپی رایت دیگری وجود داشته باشه با کسب اجازه موردی نداره

• پسند 2
لینک ارسال

از نظر من هر جور انتظار برای حذف کپی رایت نا به جاست...

من حتی با توجه تجربم در فعالیتم تو انجمن های دیگه انتظار دارم کاربرا در ازای این خدمات بی دریغ یا فعالیت مثبت انجام بدن یا دونیت کنن اون هم به اجبار! این چیزیه که در اکثر انجمن های ایرانی و خارجی مرسومه...

اما اینجا تمام خدمات به طور باور نکردندی و رویایی رایگان و بی دریغ بوده!

این گفته کاملا صحیح هست به نظرم vip کنید به قیمت مناسب که به کسی فشار نیاد اینطوری در پیشرفت و... سایت کمک زیادی میکنیم

این بنده خدایی ها که جواب میدن وقت میزارند و اگر پولی بشه یک اشتیاق ایجاد میکند که چیزهای بهتری هم پیدا بشه

اگر همین الان قند.... باشه به هر قیمتی همه میدن!

• پسند 1
لینک ارسال

کپی رایت این سیستم فقط جمله "Community Forum Software by IP.Board" هست و تمام

من نمیدونم این کپی رایت چه مشکلی واسه ما ایرانی ها ایجاد میکنه که اینقدر حساس هستیم

بزرگترین سایت های دنیا هم کپی رایت دارن و به این کپی رایت افتخار میکنن

من افتخار میکنم که پایین انجمنم نوشته بشه که توسط "ipbfarsi.ir" پشتیبانی میشه (و سایر انجمن ها در زمینه IPB). همینطور باعث افتخار هست که پایین انجمن نوشته بشه که توسط کدوم شرکت پشتیبانی میشه

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

کلا کپی رایت ها رو skip کنید .بذارید همون طوری که هست بمونه.

1- کپی رایت خود سیستم

2-کپی رایت های آی پی بی فارسی و بروبکس اینجا

باقی رو دیگه هر کار میخواید انجام بدید.

• پسند 4
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...