رفتن به مطلب

پوسته ی اختصاصی و ریسپانسیو آی پی بی فارسی Elegant

ارسال‌های توصیه شده

به بخش Look & Feel برید سپس Search & Replace کافیه یک قسمت رو درون باکس قرار بدید تا براتون پیدا کنه. البته از منو کشویی یادتون نره که قالب تون رو انتخاب کنید.

در مورد بنر هم، vbulletin نیست که اون طوری باشه جا واسه قالب طراح بگذاره! شما به بخش System Setting برید بخش Ad Code Integration کافیه کد هاتون رو اونجا بگذارید و به هیچ ویرایشی در قالب نیاز ندارید.

ممنون کاملا مفید بود درست شد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 85
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام 

چطور میتونم شخصی سازی کنم و بعضی از قسمت ها مثل عکس زیر ریر رو حذف کنم ؟

یا بک گراند اول رو تغییر بدم ؟ مثلا تعیین کنم فلان بک گراند به صورت پیش فرض نمایش داده بشه؟

82399261012037468562.png

یا فوتر رو حذف کنم و فقط کپی رایت بمونه ؟

ممنون میشم بابته این سه مورد راهنماییم کنید
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

یه خورده html و css نیاز داره تا به دلخواه خودتون در بیارید.اگر به قسمت ادیت پوسته بروید (کلیک روی نام پوسته در پنل ادمین) یه سری تمپلیت بیت هایی میبنید که سمت چپش زرد رنگه.کد های اضافه شده در اون بیت ها + بیت globaltemplate  هست . اگر بر روی دکمه ی css کلیک کنید فایل های css رو خواهید دید.

متاسفانه توضیح این شخصی سازی ها و اینکه چه کاری باید انجام بدید و چه کدی رو ادیت کنید و ... پروسه ی وقتگیر و خسته کننده ای هست (در صورتیکه فرد اشنا نباشه) به هر حال یه سری راهنمایی در این مورد:

برای تغییر بک گراند هم تو فایل saeed-nazari.css اینو پیدا کنید #branding.bg1 و تو کدی که در زیرش نوشته شده شماره ی عکس رو طبق عکس دلخواه تغییر بدید.

برای حذف اون قسمت هم تو globaltemplate اینو پیدا کنید و کل این id رو داره حذف کنید (حواستون به syntax باشه)

id='latestfiles'

لینک ارسال

من مسلط هستم به html و css فقط اسم بخش هارو نمیدونستم که با راهنمایی شما متوجه شدم 

برای حذف نوار فوتر کدوم فایل رو باید ویرایش کنم .. یا کدوم آیدیو ..

این قسمت 

90136350162462974906.png

لینک ارسال

ببخشید برای تعیین رنگ پیش فرض هم راهنماییم کنید که در کدوم فایل و کدوم قسمت باید برم..

تشکر از لطفتون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
برای حذف نوار فوتر کدوم فایل رو باید ویرایش کنم .. یا کدوم آیدیو ..

بیت globalTemplate

ببخشید برای تعیین رنگ پیش فرض هم راهنماییم کنید که در کدوم فایل و کدوم قسمت باید برم..

فایل style.css

برای پیدا کردن قسمت ها از بخش Search & Replace استفاده کنید تا قسمت هایی که نمی دونید کجاست بتونید پیدا کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فوتر در این فایل موجود نبود .. ایدیشو سرچ کردم وجود نداشت !!

توی این بیت هست : SN_AUSFooter

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

چطوری میشه هدر دیفالت انتخاب کرد و رنگ دیفالت (هدر میخوام سفید باشه)

توی هدر سایت یک چایی هست میشه بنویسی اونجا من نوشته رو پاک کردم اما قالبش هست کمرنگه چطوری میتونم برش دارم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

چطوری میشه هدر دیفالت انتخاب کرد و رنگ دیفالت (هدر میخوام سفید باشه)

توی هدر سایت یک چایی هست میشه بنویسی اونجا من نوشته رو پاک کردم اما قالبش هست کمرنگه چطوری میتونم برش دارم؟

http://ipsfarsi.com/topic/16884-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%88-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-elegant/page-5#entry55611

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...