رفتن به مطلب

[سوال سئو] بالا اوردن انجمن قدیمی روی سایت فعلی

ارسال‌های توصیه شده

با درود.ابتدا تقاضا دارم تاپیک منتقل بشه تو بخش سوال سئو چون در اون بخش دسترسی برای ایجاد تاپیک نداشتم.

بنده انجمنی حدودا 4 سال پیش داشتم روی ویبی و به دلایلی حذف کردم و بکاب این انجمن رو با تمامی ارسال ها اوردم روی ای پی بی که ادرسش هم توی مشخصات هستش just-music.ir/forum (تمامی تاپیک های انجمن ویبی در یک بخش از انجمن جدید قرار دارند با نام ارشیو پرشین ورلد)

چون توی سایت اصلی (وردپرس) تمامی مطالب اختصاصی هستند و زحمت زیادی کشیده شده روشون و اینکه مطالب انجمن جدید بعضا و شاید اکثرا کپی از سایت های دیگر است ضرری به سایت اصلی یعنی وردپرس نمیزنه ؟

چون با کمی مطالعه متوجه شدم الگوریتم گوگل پاندا برای مطالب کپی شده ارزشی قائل نیست و...

نمیخوام به هیچ وجه رتبه سایت اصلی یعنی وردپرس لطمه ای بخوره. اگر اطلاع و یا تجربه ای در این زمینه دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من می دونم این قضیه برای هر صفحه ای که توش کپی وجود داره اتفاق میوفته و نه همه سایت ...

لینک ارسال

منظورتون از یک صفحه محتوای یک تاپیک هستش ؟ یا کل انجمن ؟

اگر انجمن پس رتبه سئو انجمن پایین میاد ؟ در این صورت قاعدتا باید تاثیری رو سایت اصلی داشته باشه.

بهرحال ممنون. منتظر دیدگاه استادان هستیم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

توی آپدیت 2012 پاندا رسما اعلام شد که گوگل برای انجمن ها از قسمت های دیگه سایت تفاوت قایل میشه. با توجه به اینکه کلا ذات انجمن ها Chit-Chat هست یعنی گپ و گفتگو، کلا تفاوت هست.

اینکه چقدر تاثیر بد داره رو کسی نمی تونه حدس بزنه ولی با توجه به شرایط شما ضرر آنچنانی به نظر من نداره. به شرطی که شما در صفحه اول تون جریان ارسال مطالب نو و تازه و خوب و پر محتوا ادامه داشته باشه.

لینک ارسال

تشکر اقای نامنی بابت راهنمایی مفصلتون.

با توجه به پیشنهاد شما من همونطور که گفتید عمل میکنم

چیزی که برام سوال ایجاد شد دوباره اینه که پس نباید مشکلی برای تاپیک های همنام با پست های سایت ایجاد میشه (با استفاده از افزونه ipsconnect) بصورت اتوماتیک باز مشکلی ایجاد نمیکنه درسته ؟ تاثیری روی سئو داره این قضیه ؟ خوبه یا بد ؟

بازم ممنون.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
چیزی که برام سوال ایجاد شد دوباره اینه که پس نباید مشکلی برای تاپیک های همنام با پست های سایت ایجاد میشه (با استفاده از افزونه ipsconnect) بصورت اتوماتیک باز مشکلی ایجاد نمیکنه درسته ؟ تاثیری روی سئو داره این قضیه ؟ خوبه یا بد ؟

دقیقا چه چیزی از وردپرس و IPB با هم هماهنگ کردید؟

لینک ارسال

توی تنظیمات این افزونه ای که عرض کردم قابلیت هایی از جمله انتقال پست های وردپرس به انجمن در قالب تاپیک هستش .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی تنظیمات این افزونه ای که عرض کردم قابلیت هایی از جمله انتقال پست های وردپرس به انجمن در قالب تاپیک هستش .

نه این گزینه مناسب نیست. چون دو بار هر مطلبی رو منتشر می کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...