رفتن به مطلب

بهترین سایت مپ برای IPB ؟!

ارسال‌های توصیه شده

درود :)

ممنون از تاپیک خوبی که زدید . چون منم همین مشکل رو دارم

عکسا رو آپلود میکنم دوستان ببینن مشکل کجاست ممنون میشم . :)

من تو تنظیمات اون 2تا فیلد آدرس رو که خالی بودن رو خودم یه آدرس دادم ولی گویا اشتباه دادم چون تو قسمت SEO Advice ارور سایت نپ نداشتم فقط ارور متا تگ داشتم ولی حالا ارور سایت مپ هم دارم

post-2428-0-50034500-1419660790_thumb.jp

post-2428-0-21204500-1419660809_thumb.jp

بعد اینکه سوال بعدیم اینه که تو قسمت SystemScheduler  جلوی سایت مپ علامت رفرش بود روش کلیک کردم تبدیل به علامت قفل شد !! این معنیش چیه ؟ درسته ؟

post-2428-0-13709900-1419660861_thumb.jp        
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

گزینه sitemap path وsitemap url رو خالی بگذارید.

و در نهایت :

حالا ممکنه به هر دلیلی sitemap رو خود سیستم به علت تنظیمات سرور نتونسته ایجاد کنه یا تغییر درش بده. شما به کنترل پنل host تون برید و دسرستی فایل sitemap رو 777 کنید. سپس به System Scheduler برید ( هر قسمتی رو کافیه در جستجو ajax مدیریت وارد کنید تا مسیرش رو بهتون نشون بده) و task مربوط به sitemap رو run کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پست قبلیم جواب مشکل شما بود. شما فایل sitemap.xml رو دسترسی اون رو 777 کنید سپس اون کارهایی که گفتم رو بکنید.

لینک ارسال

پست قبلیم جواب مشکل شما بود. شما فایل sitemap.xml رو دسترسی اون رو 777 کنید سپس اون کارهایی که گفتم رو بکنید.

جناب نامنی دسترسی 777 هست و درسته :(

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اون علامت قفل رو که هست روش کلیک کنید تا unlock بشه.

لینک ارسال

اون علامت قفل رو که هست روش کلیک کنید تا unlock بشه.

ممنون

خوب اون فیلدهای آدرس رو چجوری پر کنم ؟ نحوه آدرس دهیش چیه و چجوریه ؟ باید چه آدرسایی تو اون 2 تا فیلد بزارم ؟

لینک ارسال

ممنون

خوب اون فیلدهای آدرس رو چجوری پر کنم ؟ نحوه آدرس دهیش چیه و چجوریه ؟ باید چه آدرسایی تو اون 2 تا فیلد بزارم ؟

گزینه sitemap path وsitemap url رو خالی بگذارید.

:)

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

ببخشید یه سوال داشتم تو بخش تنظیمات سایت مپ اون مواردی که پایین نوشته و خواسته که اولویت بندی بشه بر اساس مقدار و اینا هم مهمه ؟

و اهمیت داره که مقادیر چطوری انتخاب بشن ؟

اگه همه رو بذارم روی 1 یا اینکه تاپیک هایی که سایت مپ دربر بگیره رو ، روی گزینه همه تاپیک ها قرار بدم مشکلی نیس ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تا اونجایی که گوگل گفته اینکه شما اولویت یا Priority تعیین کنید تاثیری نداره ولی اگر مقدار تعیین می کنید مقداری تعیین کنید که منطقی باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...