رفتن به مطلب

ربات جستچو گر گوگل و بینگ و...

ارسال‌های توصیه شده

احساس میکنم جستجو گر گوگل تو سایت پیمایش نمیکنه قبلا تو نسخه 3 نشون میداد مثلا الان انلاینه  الا اما تو نسخه نصبی 4 نشون نمیده میخواستم بدونم تنظیم خاصی داره یا نشکل از چی هست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

با توجه به نسخه 4 می تونم بگم از نظر سئو فوق العاده هست اما این احساس چرا در شما ایجاد شده یک دلیل بیشتر نداره. دقت سیستم آمار گیری بیشتر شده که چنین چیزی رو شما احساس می کنید. سایت رو در گوگل وب مستر تولز ثبت کنید اگر واقعا مشکلی باشه توی بخش پیغام ها معلوم می شه.

لینک ارسال

تو نسخه 3 اخه تو کاربرانو مهمانان انلاین نشون میداد و بیشتر وقت ها هم آنلاین بود تو سایت اینجا هرچقدر دقت میکنم نیست  تو نسخه 3

مثلا 1 تا پست بود  6 تاش ایندکس میشد تو گوگل وبمستر اینجا شده 3 تا   تو نسخه 3 یه قسمتی بود مثلا بهش میگیفتی حساسیت ایندکس این افزونه مثلا 1 باشه با   0.6 باشه  اینجا اونم ورداشتن

فقط یادم نیست تو نسخه 3 تگ ها هم یه بخشی توسایت مپ داشتن با نه  چون تو 4 که این نیست

لینک ارسال

اصلا یه انجمن نول شده به صورت آزمایشی درست کن تست کن

عزیز اصلا من سوالم یه چیز دیگست ؟  تازه عضو ای پی بی شدین !!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تو نسخه 3 اخه تو کاربرانو مهمانان انلاین نشون میداد و بیشتر وقت ها هم آنلاین بود تو سایت اینجا هرچقدر دقت میکنم نیست  تو نسخه 3

مثلا 1 تا پست بود  6 تاش ایندکس میشد تو گوگل وبمستر اینجا شده 3 تا   تو نسخه 3 یه قسمتی بود مثلا بهش میگیفتی حساسیت ایندکس این افزونه مثلا 1 باشه با   0.6 باشه  اینجا اونم ورداشتن

فقط یادم نیست تو نسخه 3 تگ ها هم یه بخشی توسایت مپ داشتن با نه  چون تو 4 که این نیست

یادمه در این مورد با شرکت IPS بحث شده بود و این مورد رو حذف کردن. دلیلش اینه. البته توی نقشه سایت که اولویت در نظر می گیرن به نظر من هیچ تاثیری نداره.

لینک ارسال

Sitemap Priority  اوردن تو قسمت پست تالارها

post-900-0-57901600-1415259098_thumb.jpg

این عکسم من درست تنظیم کردم درسته  باید فعال باشه ؟

post-900-0-33348500-1415259176_thumb.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...