رفتن به مطلب

ارور در تغییر ادرس

ارسال‌های توصیه شده

با سلام بنده  2روز نسخه بتارو نصب کردم طبق تغییر اصول گوگل که  www داره ور میداره منم اومدم از فایل conf_global.php   'base_url' => 'http://www.rexino.com/'  

www هرو ورداشتم و ذخیره کردم  الان این ارور اومده البته دوباره درست کردم ذخیره کردم اما باز این ارور هست

Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/durna/public_html/1sites/rexino.com/conf_global.php:1)' in /home/durna/public_html/1sites/rexino.com/init.php:469 Stack trace: #0 [internal function]: IPS\IPS::errorHandler(2, 'Cannot modify h...', '/home/durna/pub...', 469, Array) #1 /home/durna/public_html/1sites/rexino.com/init.php(469): header('HTTP/1.1 500 In...') #2 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(ErrorException)) #3 {main} thrown in/home/durna/public_html/1sites/rexino.com/init.php on line 469

اینم دمو:   www.rexino.com

rexino.com/init.php.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

تبریک می گم. رسما این بخش رو افتتاح کردید :D !

فایل conf_global.php هم قرار بدید. ( کلمه عبور و نام کاربری رو حذف کنید بعد بگذارید).

البته برای حذف www نباید از این طریق اقدام کنید باید از طریق htaccess ریدایرکت کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فایل config شما در ابتداش قبل از شروع <?php حاوی فاصله خیلی زیادی هست. اون فاصله ها رو حذف کنید و فایل رو ذخیره کنید.

لینک ارسال

ممنون حل شد

فقط کسی با تنظیمات سایت مپ این کار کرده چون بعد دوروز تازه پست هارو میندازه تو سایت مپش خخخ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...