رفتن به مطلب

افزودن بازی های بیشتر به سیستم های arcade (بازی)

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

بیشتر کاربران به دنبال جذاب کردن بخش بازی ها (Arcade) هستند و به بازی های بیشتری فکر می کنند. کلیه سیستم های Arcade چه برای IPB و چه متفرقه همگی قابلیت استفاده از بازی های فلش را دارا هستند.

برای دریافت بازی های بیشتر کافیست به آدرس زیر مراجعه نمایید و بر اساس دسته بندی مورد نظر خود بازی ها را دریافت نموده و به سیستم اضافه نمایید.

دانلود بازی های Arcade

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنوووووووووون من خیلی دنبال همچین سایتی بودم 

یه سایت دیگگه هم پیدا کردم با امتیاز میده بازی هاشو کلی بازی هم داره هم آرکاده هم آن آرکاده اگر اجازه هست اون رو هم قرار بدم 

:)

واقعا عالی بود 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنوووووووووون من خیلی دنبال همچین سایتی بودم 

یه سایت دیگگه هم پیدا کردم با امتیاز میده بازی هاشو کلی بازی هم داره هم آرکاده هم آن آرکاده اگر اجازه هست اون رو هم قرار بدم 

:)

واقعا عالی بود 

شما بفرمایید تا من هم به پست اول اضافه کنم :)

لینک ارسال

شما بفرمایید تا من هم به پست اول اضافه کنم :)

@@وحید نامنی

بله این سایت فقط کافی ثبت نام کنند و وقتی رو هر بازی کلیک کنند زیر بازی گزینه دانلود میاد که تو فایل زیب هستش فقط کافیه اون فایل زیب رو نصب کنند همین :) پسوند تمام بازیهاش هم tar game هستش

آدرس:

http://community.gamesection.org/games.php

یه سایت دیگه هم هست بازیهاشو بیشتر سعی کردم فارسی بزارم البته این سایت فلش گیم خودمه بیشتر فایلاشو نصب کردم بعضیاش امتیاز بندی نداره دو نفره به صورت آنلاین هم میشه بازی کرد پسوند بازیاش tar game هستش  فقط سیستمش on arcade هستش نمیدونم میخوره یا نه :D

آدرس :

FLASH.TUNEX.IR

سعی میکنم بازی بیشتری توش قرار بدم برای دانلود دوستان :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...