رفتن به مطلب

Monthly Bandwidth Transfer در هاست

persia

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همگی دوستان :DD:

رفقا میبخشید آیا گزینه 

Monthly Bandwidth Transfer  

هر روز تقریبا 600 مگابایت تا 1 گیگابایت بالا بره همینطوری چیز عادی هستش؟؟؟  خود هاست اینا رو دست کاری میتونه بکنه یعنی اینا رو بالار ببره الکی؟؟؟

این بازدید ماهانه تو هاست من روزی 1 گیگ همینطوری میره بالا من به پشتیبانی هم گفتم میگن یه چیز عادیه ولی الان یه مدتیه این غیر عادی داره میره بالا ار روزی که هاستمو دوباره اپ کردم 

ایا برای پول گرفتن میزبان هاست اینو دست کاری میکنه ؟؟؟؟ :shok1: 

اخه من بازدید سایتام همچین بالا هم نیست مثل قبله ولی یخورده الان شگفت انگیزی میره بالا

گفتم برای شما ها هاستتون همینطوری یهویی روزی 1 گیگ بالا میره ؟؟  :scratch_one-s_head: 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هاستم نیز اینچنینه!!

؟ ؟؟   :DD: ؟؟

داش اینی خیلی تخیلی داره میره بالا من روزی 5 ساعت کل سرویس هاستش یهویی از کار میفته ولی این عین برق و باد داره میره بالا :D گفتم پر بشه دوباره باید یه چیز بدیم خالیش کنن  :DD:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

؟ ؟؟   :DD: ؟؟

داش اینی خیلی تخیلی داره میره بالا من روزی 5 ساعت کل سرویس هاستش یهویی از کار میفته ولی این عین برق و باد داره میره بالا :D گفتم پر بشه دوباره باید یه چیز بدیم خالیش کنن  :DD:

از نرم افزارهای آمارگیر استفاده کنید و مطابقت بدید بازدید ها رو با این مورد.

لینک ارسال

از نرم افزارهای آمارگیر استفاده کنید و مطابقت بدید بازدید ها رو با این مورد.

داش این نرم افزار امار گیر اسمش  چیه من تو هاست باید نصب کنم؟

این مدیر هاست میگه بخاطر انجمن شما سنگینه میگه کلا انجمن IPB نمیدونم چیش زیاده میره بالا اینطوری اخه جدیدا اینطوری شده 

اخه این مدیر هاسته مدیر ورد پرس هم هست نمیدونم چرا همچین چیزی گفته 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

گوگل آنالیز می تونید استفاده کنید.

در مورد سنگین بودن! شما فایل برای دانلود اگر قرار نداید این خیلی غیرطبیعی هست. اگر لیچ هم نمی کنید بازهم غیر طبیعی هست.

سنگین بودن رو اول برای شما باید تعریف کنند. سنگین از نظر استفاده منابع ؟ سنگین از چه نظر :D ؟ !!

پهنای باند شما زمانی باید بالا بره که بازدید دارید . به طور مثال شما در نظر بگیرید 500 هزار صفحه دارید شما زمانی که فقط دو بازدید کننده داشته باشید سایت شما سنگین ولی خوب چه ربطی داره ؟ بر عکسش هم صادقه دو تا صفحه ولی 500 هزار بازدید!

فردی که این حرف رو زده غیر تخصصی گفته. شما اگر cPanel دارید از بخش bandwidth چک کنید ببینید در چه ساعاتی اصلا پهنای باند شما مصرف شده . 

لینک ارسال

گوگل آنالیز می تونید استفاده کنید.

در مورد سنگین بودن! شما فایل برای دانلود اگر قرار نداید این خیلی غیرطبیعی هست. اگر لیچ هم نمی کنید بازهم غیر طبیعی هست.

سنگین بودن رو اول برای شما باید تعریف کنند. سنگین از نظر استفاده منابع ؟ سنگین از چه نظر :D ؟ !!

پهنای باند شما زمانی باید بالا بره که بازدید دارید . به طور مثال شما در نظر بگیرید 500 هزار صفحه دارید شما زمانی که فقط دو بازدید کننده داشته باشید سایت شما سنگین ولی خوب چه ربطی داره ؟ بر عکسش هم صادقه دو تا صفحه ولی 500 هزار بازدید!

فری که این حرف رو زده غیر تخصصی گفته. شما اگر cPanel دارید از بخش bandwidth چک کنید ببینید در چه ساعاتی اصلا پهنای باند شما مصرف شده . 

اره داش بهشون گفتم ولی همه این ترافیک مصرفی تو ساعات 12 تا 7 صبح هستش که کلا فکر نمیکنم 1 نفر هم اون موقع انجمنم انلاین باشه :D 

این تصویر همین BANDWIDTH 

یعنی در عرض 7 روز 2 گیگ   :shok1:  :DD: 

این گوگل انالیز رو میزنم صفحه ربات خراب شده میاد EROR 403  :DD:  :DD: 

داش ممنون که راهنمایی کردی  :give_rose: 

post-2536-0-86352300-1407393388_thumb.pn

post-2536-0-28053300-1407393391.png

post-2536-0-11639600-1407393394.png

لینک ارسال

گوگل انالیز برای کاربران ایرانی تحریم شده .... با وی پی ان باید گوگل انالیز رو تنظیم کنید برای سایتتون :D

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...