رفتن به مطلب

تبدیل حرفی(ک) به حرفی دیگر(ك)

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

متوجه نشدم ، اون لینک هم واسه اون هایی بود که تو نصب فارسی ساز مشکل دشتند

فقط واسه اون مورد نیست. شما زمانی که بتونی فایل ها رو توی ویرایشگر متنی ویرایش کنید همه کار می تونید بکنید! با اون روش بالا تمام فای های زبان داخل چندین فایل قرار می گیرند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فقط واسه اون مورد نیست. شما زمانی که بتونی فایل ها رو توی ویرایشگر متنی ویرایش کنید همه کار می تونید بکنید! با اون روش بالا تمام فای های زبان داخل چندین فایل قرار می گیرند.

اصلا متوجه نشدم . . .  :shok1:

کدوم فایل ها؟؟

کدوم ویرایشگر متنی ؟؟ منظورتون همین ویرایشگر متنی که من الآن توش پست مینویسم و میفرستم؟؟

کدوم فایل ها داخل یک فایل قرار میگیرند؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این کد رو تست کن (به علت یه سری محدودیت ها نمیشه تتمام انجمن این کار رو اعمال کرد چون باعث conflict با بعضی قسمت ها بعد از تغییر میشه تو آی پی بورد و همونطور که قبلا گکفتم رو پلتفرم دیگه و یا مثلا رو یه پوسته ی html این کار رو میتونید بدون هیچ گونه محدودیتی انجام بدید ولی رو IPB محدودیت وجود داره.) مثلا همون متغیری که برای عکس تعریف کردم برای تگ alt که سیستم اتوئماتیک حذفش میکنه درحالیکه رو سیستم دیگه این شکلی نیست. و برای این باید د ها عوض بشه که در این تاپیک نمیخوام مبحثشو باز کنم..........

این کد رو تست کنید.اکثر قسمت هایی که متن ها رو کاربر ارسال میکنند اون حرف رو تغییر میده و تست کردم و به خوبی کار میکنه.اگر قسمتی (متن هایی که توسط کاربر ارسال میشه این تغییر صورت نگرفت ذکر کن) (قسمت هایی مثل ایتم های منو و ... رو که مدیر تعیین میکنه اینو انجام ندادم تا کاملا safe replace باشه)

رو یه پوست هی html این کار تنها با یه خط کد ساده قابل انجامه!

جاهایی که متنو تغییر میده: در فروم در نام کتگوری ها و زیر انجمن ها و اخرین پست ها.عنوان تاپیک ها و متن پست ها و ...

<script type="text/javascript">
jQuery(document).ready(function(e){e(".maintitle,.forum_name,.col_c_forum,.last_post,.col_f_content>h4").find("a").text(function(e,t){return t.replace(/ک/g,"ك")});e(".post").find("p").text(function(e,t){return t.replace(/ک/g,"ك")});e(".ipbfs_titlebox").find("h1").text(function(e,t){return t.replace(/ک/g,"ك")})});
</script>

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...