رفتن به مطلب

معرفی هاست مناسب برای انجمن ساز IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

مهندس چرا سخت میکنی کار خودتو؟

شما از پارس پک هاست بگیر خیالت بابت محدودیت ها راحت.

3 تا دامین هم میتونی اضافه کنی به صورت رایگان به همون هاست.کاری که خودمم انجام دادم.از 3 تا دامین بیشتر برای هر دامینی اضافه 2 تومن میدی و اضافه میکنی.

کانفیگشم که دست خودته.

یا هاست هایی که دوستان دیگه ازش تعریف کردن و شرح دادن.

شما کار خاصی با کنترل پنل ها نداری در کل.از همون دایرکت ادمین استفاده کن کامل نیازگوی جوابت هست حتی خیلی بیشتر از نیازها هم هست.

یه مدت کار کنی عادت میکنی.خودمم سیپنل رو خیلی دوست دارم ولی با دایرزکت الان خیلی راحتم و عادت کردم.

اصلا هم همون اول کار نیازی به سرور مجازی نیست چون کلوکسو که رایگانه چندان مناسب نیست و بعضا مشکلاتی ایجاد میکنه و برای سی پنل و دایرکت هم باید پول لایسنسشونم بدی.خودم قبلا حدود 2 سال سرور مجازی داشتم و با کلوکسوئ کار میکردم ولی اصلا پیشنهادش نمیکنم..بعد ها دیگه مقدار بازدید و ... خیلی زیاد شد و هاست جواب نمیده کوچ کن رو سرور مجازی.

میدونی چقدر سخته بخوای که از سی پنل دل بکنی سعید جان ؟ :DD:

یعنی اگر من هر دو سایتم روی یک هاست باشه مشکلی براش پیش نمیاد ؟ پهنای باند و این جور چیزاش چی میشه ؟

اون لینکی که گفتین انجمن ساز IPB روی پارس پک نصب شده رو میشه بدین ؟ هر چی گشتم ندیدمش آقا سعید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 37
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دقیقا میشه بفرمایید معیار ها ازینکه بدرد نمیخوره چیه؟ سی پنل مخصوصال فایل منیجرش بهتر هست ولی خوب دیگه دایرکت هم نیاز های کاربر ها رو کامل بر طرف میکنه.   سرچ کنی قبلا بحث هاست خوب شده.   در ضمن

سلام  والا من اولش با میهن مشکل داشتم سر این انجمن ولی بعد اینکه تیکت زدم مشکل نشون دادم  همه رو درست کردن دیگه اروری ندیدم (اروری های که میداد) حالا خدا روشکر خوب بود اینطورکه فهمیدم خودش میخوا

هر کاری میکنی بکن من با نت افراز اصلا خاطره خوبی ندارم . هر کی هم بخاد دفاع کنه از نت افراز با دلایل خیلی خیلی مستند بهش اثبات میکنم که علاوه بر اینکه پاسخگو و مسئولیت پذیر هستند اما اگه کاری از دستشو

تصاویر ارسال شده

هر کاری میکنی بکن من با نت افراز اصلا خاطره خوبی ندارم . هر کی هم بخاد دفاع کنه از نت افراز با دلایل خیلی خیلی مستند بهش اثبات میکنم که علاوه بر اینکه پاسخگو و مسئولیت پذیر هستند اما اگه کاری از دستشون برنیاد (مثل دو ماه قبل که مدعی شدند پلیس آلمان هاردشون رو ضبط کرده) دیگه خسارت بده نیستنننننن.

در ضمن دایرکت ادمین بزرگترین ضعفش توی سرچ ضعیفش هست که توی فایلها نمیتونه خوب بگرده.و بزرگترین حسن اون هم اینه که (به گفته خود نت افراز) تحریم ها روش اثری نداره.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

میدونی چقدر سخته بخوای که از سی پنل دل بکنی سعید جان ؟  :DD:

یعنی اگر من هر دو سایتم روی یک هاست باشه مشکلی براش پیش نمیاد ؟ پهنای باند و این جور چیزاش چی میشه ؟

اون لینکی که گفتین انجمن ساز IPB روی پارس پک نصب شده رو میشه بدین ؟ هر چی گشتم ندیدمش آقا سعید .

! به قول poisonous مگه میخوای ازدواج کنی با کنترل پنل؟ :DD:

همشون با هم حساب میشه.نه مشکلی پیش نمیاد.

http://ipbfarsi-demo.ir/

سایت  های خودم:

saeednazari.ir

برای همون مشکل با ipcontent همون شب نصب کردم تا اون مورد رو اوکی کنم.

بعدا سایتو اوکی میکنم.این انجمن هم موقتیه برای تست اون مورد بوده فقط

skinner.ir

اینم که یه موقعی حسش بود دیگه بیخیال شدم همینجوری مونده.

ipbskins.ir هم که خوب مثل همین بالایی دیگه منحلش کردم.

پ.ن :و خیلی دیگه از دامین های دیگم که بعد یه مدت با هاشون حال نکردم فعلا تو خماری اند :DD: خیلیاشونم اکسپایر شدند دیگه

مثلا دامین داشتم به اسم metaldriver.net میخواستم  پا یگاه موزیک راک و متال  راه اندازی کنم کلا داستان داشتم مخصوصا دورهی کنکوری که چون حس درس نیست ادم اشتها و میلش به خیلی مسائل دیگه خیلی خیلی بیشتر از حالت عادی میشه.برای ماهایی که درس نمیخونیم.تک تک پرز های فرش ه مبرات جلب توجه میکنن لامصب :DD:

یکی دیگه irvpn.ir دیگه از اسمش معلومه برای چه کاری راه انداخته بودمش!

و دامین های دیگه.

بگذریم.

موفق باشید

لینک ارسال

همشون روی یک هاست بودن ؟ :scratch_one-s_head:

ماشالله خیلی هم دامنه داشتی آقا سعید ، سلامت باشی . :D

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همشون که نه.2-3 تاش روی سرور مجازی لینوکس. اون irvpn هم رو ویندوز سرور که دامین براش تعریف کرده بودم و ماجراهای خاص خودش.

دایمن ir قیمتش ارزون و ما هم  جو گیر میشدیم روزی یه دامین ثبت میکردیم :DD: ادم یه دوره ای یه سری چیزا خیلی براش جلب توجه میکنه و مجذوبش میشه ولی خوب بعد یه مدتی تغییر میکنه.و دیگه خوشش نمیاد و مسائل پیرامونش

الان 3 تا دامنه ی saeednazari.ir

skinner.ir

sinsn.ir

روی یه هاست هستند از پارس پک.

----------------------

گذشته از هاست خوب پارس پک خودم قبلا از خود پارس پک سرور مجازی داشتم و اصلا هم پیشنهاد نمیکنم چون سر پرداخت از درگاه برای وردپرس برای سایتم مکل ایجاد شده بود و اینها هم نه کمی کردند  و نه راهنمای میگفتم مشکل از سرور و کنترل پنل نیست و ...

پشتیبانی نرم افزاری هم ندارند. ما هم همینجوری موتندیم توش تا اینکه با هاستش اشنا شدم و کاملا هم راضی ام و تاید میکنم.یه ماه هم اون سرور همینجوری دشات برای خودش حال میکرد :DD:

لینک ارسال

سلام، پارس پک که خیلی خیلی گرونه؟ نیست؟

من از رسانگار هاست اشتراکی داشتم چون حوصله کانفیگ سرور مجازی رو نداشتم گرفتم، آپ تایمش خوب بود ولی فضاش محدود بود و 22 در میومد با 4 گیگ فضا و سی پنل

الان هاست خارجی گرفتم 19 تومن درمیاد با هزینه پرداخت پی پال که میدم میشه 22 تومن فضا نامحدود، پشتیبانی عالی، آپ تایم بدون مشکل، 6 تا دامنه هم میتونم بزارم، راحت شدم بخدا

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از نظر من که قیمت هاش خیلی خوبه.چون کیفیت سرویس خیلی خوبه.حالا هر کی یه نظری داره

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

GE-CH-4 - فضا : 1000 مگابایت - پهنای باند : 50000 مگابایت
Control panel : cPanel | Ftp : 7 | Database : 10 | Park Domain : 10 | Addon Domain : 2 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 10 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش میزبانی وب لینوکس آلمان cPanel - SSD

ssd-webhosting.png

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...