رفتن به مطلب

معرفی هاست مناسب برای انجمن ساز IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

برای سیپنل باید 56 ت ماهانه پرداخت کنید ..

post-2439-0-72374500-1402037582.png

ویرایش شده توسط ساقی
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 37
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دقیقا میشه بفرمایید معیار ها ازینکه بدرد نمیخوره چیه؟ سی پنل مخصوصال فایل منیجرش بهتر هست ولی خوب دیگه دایرکت هم نیاز های کاربر ها رو کامل بر طرف میکنه.   سرچ کنی قبلا بحث هاست خوب شده.   در ضمن

سلام  والا من اولش با میهن مشکل داشتم سر این انجمن ولی بعد اینکه تیکت زدم مشکل نشون دادم  همه رو درست کردن دیگه اروری ندیدم (اروری های که میداد) حالا خدا روشکر خوب بود اینطورکه فهمیدم خودش میخوا

هر کاری میکنی بکن من با نت افراز اصلا خاطره خوبی ندارم . هر کی هم بخاد دفاع کنه از نت افراز با دلایل خیلی خیلی مستند بهش اثبات میکنم که علاوه بر اینکه پاسخگو و مسئولیت پذیر هستند اما اگه کاری از دستشو

تصاویر ارسال شده

نت افزار خوبه..ولی ومحدودیت حجم دیتابیس داره .و بعدا به مشکل میخوری...من رو نت افزار بودم ..حجم دیتابیس از یه گیگ گذشت و حتی سرویس الماس هم افاقه نکرد ..اومدم رو پارس پک ..ماهی 43 پرداخت میکنم ..ولی با خیال راحت ازش استفاده میکنم ..البت رو سرور ایران هستم...برای من دایرکت ادمین بهتر از سی پنل است چون امکانات دایرکت ادمین بیشتر است و راحتر ..ضمنا پشتیبانی پارس پک دقیقه ای است و برای ای پی بی همه موارد درست هست..حتی قسمت فشرده سازی  هم راحت پشتیبانی میکنه که اکثر هاستها پشتیبانی نمیکنند

سرور مجازی خوبه ..من هم میتونم با این هزینه میدم سرورذ مجازی بگیرم ولی بخش مدیریت و امنیت و غیره و بکاپها در سرور مجازی نیاز به دانمش کامل داره که اشتباه نکنی همه زحماتت برباد بره

در کل بایئد انتظارات و چیزی که از یه هاست میخوای درنظر بگیری همراه هزینه ها..

لینک ارسال

برای سیپنل باید 56 ت ماهانه پرداخت کنید ..

attachicon.gif6-6-2014 11-21-29 AM.png

مال هاست پایتخت هست ؟

لینک ارسال

به من گفتن مجانی الان پولیه ، عجب ، الان تیکت زدم میگه باید ماهانه اینقدر بدی ، گفتم برم خودم پشتیبانی بزنم فکر کنم بهتره باشه .

والا با این قیمتی که اینا میگن ادم توش میمونه .

لینک ارسال

شما بدون اطلاع از دانش فنی سرور جدای از اینها باید هزینه های کانفیگ و نگهداری رو هم پرداخت کنید. یک کانفیگ اولیه برای سرور شما حداقل چیزی که تا حالا دیدم بالای 70 ت هست. بنابراین توصیه میکنم اگر در شروع کار هستید، هاست اشتراکی مناسب انتخاب کنید، و الا سروری بخرید که مدیریت شده باشه ... موفق باشید

لینک ارسال

بنده الان تقریبا مدتی هست سایت دارم ( قبل از تبدیل ) ولی مطالبی که میخواستم رو به دلیلی هنوز ارسال نکردم و نگهشون داشتم ، بعدا پیش خودم گفتم اگر بشه هر دو تا سایتم رو درون یک هاست قرار بدم . خوزستانی ها و انجمن دانشگاه توی یک هاست با دو ادرس مختلف هزینه هم کمتر میشه و دردسری هم نداره .

ویرایش شده توسط Jon Snow
لینک ارسال

1. شما اگر دو هاست هم برای دو سایت مورد نظرتون بخرید، هزینتون باز به هزینه های یک سرور نمیرسه.. ضمن این که سرورها فقط پشتیبانی سخت افزاری دارند و پشتیبانی نرم افزاری و بکاپ گیری از اونها به عهده مشتری هست و هزینه بردار هست ..

2. بعضی شرکت ها چند دامین مجزا رو هم پشتیبانی میکنن (مثلا نت افراز فکر کنم اینگونه باشه ..)

لینک ارسال

آخه سر اون مسئله ای که باعث شد نت افراز چند تا از هارد سرورهاشو تو کشور آلمان ببرن دیگه نمیتونم ریسک کنم .

اگر جایی بود که حداقل مقادیر و سیف مودش اوکی بود خوب میشد .

در ضمن سی پنل هم داشته باشه .

معلوم نیست این مشکلات توی ورژن جدید درست میشه یا نه .

اگر بخوام انتقال سرور بدم یا پارس پک میرم یا جایی که حداقل سی پنل و مقادیر و سیف مودش اوکی باشه .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مهندس چرا سخت میکنی کار خودتو؟

شما از پارس پک هاست بگیر خیالت بابت محدودیت ها راحت.

3 تا دامین هم میتونی اضافه کنی به صورت رایگان به همون هاست.کاری که خودمم انجام دادم.از 3 تا دامین بیشتر برای هر دامینی اضافه 2 تومن میدی و اضافه میکنی.

کانفیگشم که دست خودته.

یا هاست هایی که دوستان دیگه ازش تعریف کردن و شرح دادن.

شما کار خاصی با کنترل پنل ها نداری در کل.از همون دایرکت ادمین استفاده کن کامل نیازگوی جوابت هست حتی خیلی بیشتر از نیازها هم هست.

یه مدت کار کنی عادت میکنی.خودمم سیپنل رو خیلی دوست دارم ولی با دایرزکت الان خیلی راحتم و عادت کردم.

اصلا هم همون اول کار نیازی به سرور مجازی نیست چون کلوکسو که رایگانه چندان مناسب نیست و بعضا مشکلاتی ایجاد میکنه و برای سی پنل و دایرکت هم باید پول لایسنسشونم بدی.خودم قبلا حدود 2 سال سرور مجازی داشتم و با کلوکسوئ کار میکردم ولی اصلا پیشنهادش نمیکنم..بعد ها دیگه مقدار بازدید و ... خیلی زیاد شد و هاست جواب نمیده کوچ کن رو سرور مجازی.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...